Kategorijos
Informacija pirkėjui

Lotoso poza

Pavadinimas anglų k.: Lotus

Tai neįtikėtai karšta poza, leidžianti itin giliai įsiskverbti. Beprotiškai intymi, tačiau reikalaujanti šiek tiek lankstumo bei ištvermės.

Kaip tai padaryti

Vyras turi atsiklaupti ant lovos ar kito paviršiaus ir atsisėsti sau ant kulnų. Jo keliai gali būti suglausti arba lengvai praskėsti. Kuo labiau keliai bus praskėsti, tuo įsiskverbimas bus gilesnis. Moteris taip pat atsiklaupia ant kelių, atsisėsdama vyrui ant šlaunų ir įsileisdama jo penį į save bei apsivydama rankomis partnerio nugarą, kas padės Jai išlaikyti pusiausvyrą. Vyras taip pat apsikabina savo rankomis Jai aplink juosmenį.

Mylintis šia poza, vyras neturės galimybių judėti „pirmyn – atgal“, tačiau Jis galės judinti savo dubenį ratu ir trinti moters klitorį savo gakta.

Moteris šioje pozoje gali, remdamasi rankomis į partnerio pečius, kilnoti savo apatinę kūno dalį aukštyn – žemyn, taip pat trinti savo klitorį į partnerio gaktą. Ji taip pat gali šiek tiek pakeisti įsiskverbimo kampą, pasvirdama šiek tiek atgal – taip galės džiaugtis G taško stimuliacija.

Ši poza puiki tuo, jog ne tik yra labai intymi, bet ir suteikia galimybę mylimiesiems glamonėti vienas kito kūną ir bučiuotis.

Privalumai

  • Itin intymi poza
  • Itin gilus įsiskverbimas
  • Galima G taško stimuliacija, kuri padidina galimybę patirti orgazmą
  • Partneriai gali matyti vienas kitą, o tai jaudina ne mažiau, nei pats aktas
  • Partneriai gali glamonėti vienas kitą ir bučiuotis

Sudėtingumas

1 2 3 4 5

Jos malonumas

Jai patiks akių kontaktas. Patiks ir gilus įsiskverbimas bei klitorio stimuliacija, kurie beveik garantuoja orgazmo tikimybę. Vienintelis šios, beveik tobulos, pozos minusas – jeigu moteris nėra sportiška, kojos gali gana greitai pavargti.

Jo malonumas

Intymumas yra puiku, tačiau Jis mielai stebėtų tai, kas vyksta apačioje, kas deja, yra neįmanoma mylintis šia poza. Tačiau Jis mėgausis galimybe skverbtis itin giliai bei galimybe glamonėti beveik visą Jos kūną.

Dar karščiau

Ištepkite vienas kito kūnus su masažo aliejumi, kad galėtumėte tiesiog slysti vienas kito kūnais akto metu.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis