Skaistybės diržas – iš Senovės Graikijos kilęs kankintojas

Skaistybės diržas – iš Senovės Graikijos kilęs kankintojas Skaistybės diržas – iš Senovės Graikijos kilęs kankintojas

Tikriausiai teko girdėti terminą „skaistybės diržas“? Nūdienos laisvoje ir nesukaustytoje visuomenėje tai atrodo taip tolima ir neįtikima. Tačiau buvo laikai, kai tokie, moterų nekaltybę saugantys diržai išties egzistavo. Pirmieji juos naudoti pradėjo senovės graikai. Skirti diržai buvo vergėms, norint jas apsaugoti nuo nėštumo. O šis graikų išradimas netruko išpopuliarėti ir viduramžių laikais.

Pirmasis skaistybės diržas išrastas Senovės Graikijoje

Kaip jau minėjome, pirmieji skaistybės diržus pradėjo naudoti graikai savo vergėms. Diržą sudarė dvi juostos: pirmoji apjuosdavo moters taliją, antroji ėjo tarp kojų. Pagrindinis skaistybės diržo tikslas – apsaugoti belaisvę nuo nėštumo. Juk nėščia vergė negalėdavo pakankamai produktyviai dirbti, kas, savaime suprantama, suteikdavo nuostolius jos šeimininkams.

Paprotį „užrakinti“ žmoną pasigavo ir vokiečiai

Senovės graikų išrastas įrenginys vėl atgimė viduramžiais. Istoriniai šaltiniai teigia, kad jį išpopuliarino vienas vokiečių imperatorius. Pavydus vyras, kaskart išvykdamas iš pilies, liepdavo kalviui nukalti metalinį diržą, kuriuo apjuosdavo žmonos „strategines“ vietas. Šis metalinis skaistybės saugotojas buvo tikrų tikriausias kankinimo instrumentas, nes turėjo tik nedideles angeles gamtiniams reikalams atlikti. Tačiau tai nesutrukdė kitiems vyrams susidomėti įrenginiu. Taigi neilgai trukus, skaistybės diržai išpopuliarėjo visoje Europoje, o ypač Italijoje. Pradėti gaminti patys įvairiausi modeliai iš jaučio odos, geležies, sidabro, aukso.

Ne tiek saugojo, kiek žalojo

Nors strategiškai svarbiose vietose skaistybės diržai turėjo specialius paminkštinimus, vis tik jie buvo labiau kankinimo įrenginys, nei apsisaugojimo priemonė. Dėl elementarios higienos diržą reikėjo dažnai keisti, kitu atveju nuo atsiradusių nutrynimų, nuospaudų ir pragulų grėsdavo žaizdos, infekcija ir net mirtis.

Stebuklingasis raktelis nuo paslaptingųjų durelių

Tikriausiai ne veltui sakoma, kad jeigu yra įstatymas, tai turi būti ir to įstatymo apstatymas. Taip nutiko ir su skaistybės diržais. Šiuos įrenginius gaminantys amatininkai išgyveno aukso amžių, kadangi nepasikuklindavo gauti dvigubą atlygį tiek už patį diržą, tiek už jo stebuklingojo raktelio kopiją. Dažniausiai rakto dublikatą įsigydavo pavyduolio vyro „sukaustyta“ gudri žmona ar net jos meilužis.

Skaistybės diržai šiomis dienomis

Skaistybės diržai tebegaminami ir šiandien, tačiau jų paskirtis visiškai kitokia, nei buvo numatyta pradininkų. Šiuolaikiniai „nekaltybės saugotojai“ kaip tik skirti erotinių žaidimų paįvairinimui ir didesnio pasitenkinimo sukūrimui.

Sekantis Lingam masažas – intymi dovana vyrui
Ankstesnis Sekso pozos, kai moteris nori dominuoti
Esanti informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų, bei naudojami slapukai.
Spausdami „Taip, sutinku“ patvirtinkite, kad esate pilnametis asmuo ir sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs galite pasirinkti kuriuos slapukų tipus leidžiate slapukų nustatymuose. Daugiau apie slapukų naudojimą sužinokite mūsų privatumo politikoje.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis