Pažintis su dildo

Pažintis su dildo Pažintis su dildo

Senovės Graikijoje žmonės iš odos gamindavo kimštus dildo, kuriuos vyrai dažnai dovanodavo savo žmonoms, kai išeidavo į karą. Tuo tarpu Renesanso epochoje aukštesnės klasės atstovai turėjo pagal užsakymą pagamintus dildo iš sidabro ir dramblio kaulo. Maždaug XVII amžiuje dildo buvo ginčų šaltinis. Anglija priėmė įstatymus, kurie neleido jų gaminti, o vėliau Amerika uždraudė prekiauti guminiais plečiamaisiais (medicininiais prietaisais, padedančiais ištempti makštį), todėl buvo sukurta pogrindinė sekso žaislų rinka.

Tik po seksualinės revoliucijos septintajame dešimtmetyje dildo vėl buvo plačiai pripažinti kaip malonumo ir seksualinio išsilaisvinimo įrankis.

Dildo privalumai

Klystate, jei vis dar manote, kad šis sekso žaislas tinka tik moterims arba tik vienišiems žmonėms. Pamirškite tai. Dildo mėgsta visų lyčių ir seksualinės orientacijos žmonės. Dildos gali suteikti vidinę stimuliaciją taškui G, prostatai ar kitoms makšties ar išangės dalims. Jei esate seksualiai susijaudinęs, jūsų kūnas išskiria geros savijautos hormonus – dopaminą ir oksitociną.  Dildo taip pat gali atlikti psichologinį vaidmenį susijaudinimo ir sekso žaidimuose. Poroms dildo gali įnešti naujų pojūčių ar dinamikos  miegamajame.

Dildo tipai

Pažvelkime į skirtingus dildo tipus:

  • Kieti dildo: iš nelanksčių medžiagų, tokių kaip stiklo, nerūdijančio plieno ar krištolo. Šie kietesni dildo puikiai tinka ypač tam tikroms vietoms, pvz., A taškui, stimuliuoti.
  • Minkšti dildo: minkšti dildo yra labiau tamprūs ir  yra pagaminti iš silikono.
  • Vibruojantis dildo: Itin paprastai valdomi, šie sekso žaislai suteiks naujų pojūčių ir nustebins ne tik realistiška išvaizda, tačiau ir dideliu, galingų vibracijų pasirinkimu.
  • Dvipusis dildo: Šiuos objektus vienu metu gali naudoti du įsimylėjėliai arba vienas žmogus.
  • Prisegami dirželiais (Strap- on): Išbandykite vaidmenų žaidimą poroje, į pagalbą pasitelkdami strap-on sistemą, kuri suteikia visišką atsipalaidavimą ir palieka laisvas rankas.

Kaip naudoti dildo?

  • Dildo valymas –  nuplaukite vandeniu  arba specialiu sekso žaislų valikliu.
  • Sušildykite dildo – nieko nėra geriau už šiltą dildo prie jūsų odos.
  • Naudokite lubrikantą – naudokite daug lubrikanto, kad nesudirgintumėte kūno ir dildo.
  • Pradėkite nuo preliudijos - pradėkite masažuodami suteptą dildo vidinėje jūsų arba jūsų partnerio šlaunų dalyje.

Išsirinkite norimą dildo ar falo imitatorių:

Visi dildo ir falo imitatoriai

Sekantis Kodėl moterys renkasi dildo?
Ankstesnis Kaip teisingai naudoti lubrikantus?

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis