Bučinys - ne tik meilės išraiška, bet ir nauda sveikatai

Bučinys - ne tik meilės išraiška, bet ir nauda sveikatai Bučinys - ne tik meilės išraiška, bet ir nauda sveikatai

Kodėl žmonės bučiuojasi? Kam mums reikalingi bučiniai? Ar esate kada uždavę sau tokį klausimą? Net jei ir neuždavėte, vis tiek galbūt įdomu sužinoti, kodėl mums reikalingi bučiniai ar kokią naudą jie teikia žmogaus organizmui.

Bučiniai – vienas didžiausių gyvenimo malonumų

Tikrai taip, vos vienas mylimo žmogaus bučinys gali praskaidrinti dieną, pagerinti poros santykius, pakelti nuotaiką ir suartinti jus su antrąja puse. Nors visame plačiame pasaulyje yra daugybė skirtingų kultūrų, tradicijų ir papročių, atlikę tyrimą mokslininkai nustatė, kad bučiuojasi net 90 proc. žmonių. Daug, tiesa? Beje, savotiškai bučiuojasi net gyvūnai – šimpanzės, lapės, drambliai. Taigi ne tik žmonėms, bet ir kitiems gyviems padarams, ši artumo išraiška nesvetima.

Bučiniai ne tik malonumas, bet ir nauda sveikatai 

Tai taip pat tiesa. Dar 1980 m. Amerikoje buvo atliktas mokslinis tyrimas, kuris atskleidė, kad bučiniai prailgina gyvenimą. Tai pat, vyrai, kurie prieš išvažiuodami į darbą pabučiuoja savo mylimąją, rečiau patenka į eismo įvykius ir uždirba daugiau pinigų nei tie, kurie išvykdami savo partnerių nebučiuoja. Ir tai dar ne visi faktai apie bučinius.

  • Bučiavimasis stiprina imuninę sistemą, nes bučiuodamiesi žmonės ne tik jaučia malonumą, bet ir dalinasi bakterijomis. Toks dosnus pasidalijimas reiškia, kad penktadalis jūsų partnerio seilėse esančių mikroorganizmų, patekusių pas jus, aktyvuoja jūsų imuninę sistemą ir pagerina apsaugines organizmo savybes.
  • Reguliarus bučiavimasis sumažina streso hormono kortizolio lygį kraujyje, kuris padeda atsipalaiduoti ir užtikrinti saugumo jausmą.
  • Bučiniai atstoja veido gimnastiką ir padeda apsisaugoti nuo ankstyvo senėjimo požymių, nes bučiuojantis dirba apie 146 veido raumenys. Negana to, vos 1 minutės trukmės bučinys sudegina apytikriai 26 kalorijas, o prancūziškas net 50. Tad ko gi jūs laukiate?
  • Bučiniai – kaip narkotikas, jų metu organizme išsiskiria tie patys cheminiai junginiai, kaip ir vartojant kokainą: greičiau pradeda plakti širdis, padažnėja kvėpavimas. Poveikis toks pat, o sveikatai žalos nėra.
  • Jei jums kažką skauda, bučiuokitės. Bučiuojantis smegenys aktyviai gamina laimės hormonus endorfinus, kurie sužadina džiaugsmo jausmą ir sumažina skausmą.
  • Bučiniai padeda stiprinti širdį ir sumažinti kraujo spaudimą. Jų metu moters pulsas šokteli iki 110–120, o vyro iki 150–180 dūžių per minutę. Pagerėja kraujotaka, paskatinamas širdies darbas ir taip išvengiama širdies negalavimų.

Taigi kaip supratote, bučiniai ne tik sutvirtina santykius, sustiprina tarpusavio ryšį, sukuria aistringą ir intymią atmosferą, bet taip pat saugo jus nuo ligų, jaunina ir lieknina.

Sekantis Erotinis šokis namuose: kaip sugundyti mylimąjį ir neraudonuoti iš gėdos
Ankstesnis Faktai, kurių galbūt nežinojote apie erekciją
Esanti informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų, bei naudojami slapukai.
Spausdami „Taip, sutinku“ patvirtinkite, kad esate pilnametis asmuo ir sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs galite pasirinkti kuriuos slapukų tipus leidžiate slapukų nustatymuose. Daugiau apie slapukų naudojimą sužinokite mūsų privatumo politikoje.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis