We-Vibe Unite Vibratorius poroms

We-Vibe Unite Vibratorius poroms
89,98 €

Paruošta siuntimui

arba užsakykite telefonu  8 700 41000 I-V 9-18 val.
Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
2 metų kokybės garantija

Prekei suteikiama 2 metų kokybės garantija.

Garantijos laikotarpio metu prekei sugedus, pakeisime ją nauja arba sugrąžinsime sumokėtus pinigus. Prekės pakuotės saugoti nebūtina.

Išsamiai apie prekių grąžinimą ir garantiją.

Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pristatome Jums kompanijos „We-Vibe“ gaminį – vibratorių poroms „Unite“, valdomą nuotoliniu pulteliu. U formos, purpuro spalvos vibratorius akto metu stimuliuoja moters klitorį ir leidžia mėgautis aistra be jokių ribų.

Pagrindinės savybės

 • Aukštos kokybės silikonas
 • Greitai įkraunamas
 • Valdomas pulteliu, vos vienu mygtuku
 • Suteikia klitorio stimuliaciją
 • Išlieka savo vietoje net keičiant pozą

Išsami informacija

Ššš, tegul tai būna tik Jūsų dviejų paslaptis kartu su „We-Vibe Unite“ vibratoriu poroms...

Mėgaukitės aistra ir artumu kartu su savo antrąja puse ir porų vibratoriumi „Unite“ iš „We-Vibe“. U formos vibratorius turi dvi lanksčias dalis. Įveskite apatinę, plonesnę dalį į makštį, o kitą, platesnę, priglauskite prie klitorio, prispaudžiant daugiau ar mažiau, kaip Jums norisi. Lytinio akto metu „Unite“ stipriomis vibracijomis stimuliuos partnerės klitorį, suteikdamas pasitenkinimą ir leisdamas laisvas rankas išnaudoti glamonėms. Inovatyvus žaisliukas išliks savo vietoje, net jeigu nuspręsite pakeisti pozą, todėl galėsite mėgautis nepertraukiamu malonumu.

Sodrios, purpurinės spalvos vibratorius yra pagamintas iš aukščiausios kokybės, visiškai saugaus Jūsų kūnui silikono. Modernaus dizaino, glotnaus paviršiaus žaisliukas yra skirtas porai, kuri nori mėgautis dar labiau jaudinančiais ir aistringesniais meilės žaidimais. 7,4 cm ilgio ir 4,5 cm aukščio žaisliukas yra nedidelis, tačiau klitoriui stimuliuoti skirtoje dalyje turi itin galingą variklį. Galingas, tačiau tylus „Unite“ turi net 10 vibracijos programų, kurias lengvai valdysite vos vienu mygtuku, esančiu ant pultelio. Valdymo pultelis, keičiantis vibracijos programas bei jų intensyvumą, veikia net 3 metrų atstumu, todėl Jūs galėsite mėgautis dar smagesniais meilės žaidimais.

Elegantiškoje vibratoriaus dėžutėje rasite:

 • „Unite“ porų vibratorių;
 • Valdymo pultelį;
 • Medžiaginį saugojimo maišelį;
 • USB laidą, skirtą įkrovimui;
 • Lubrikanto mėginuką;
 • Naudojimosi instrukciją.

Video

Privati peržiūra

Produkto specifikacija

 • Skirta: poroms
 • Atsparumas vandeniui: atsparus purslams
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Naudojamas ilgis: 7,6 cm
 • Skersmuo: 3 cm
 • Spalva: violetinė
 • Įskverbiamos dalies paviršius: padengtas minkštu sluoksniu
 • Įskverbiamoji dalis: silikoninė
 • Stimuliacijos tipas: vibracija
 • Stimuliacija: klitorinė, G taško, peniui
 • Valdymas: mygtuku, nuotoliniu valdymo pulteliu
 • Vibracijos stiprumo lygiai: 3
 • Vibracijos programos: 7
 • Vibracijos variklių skaičius: 1
 • Variklių vieta: klitorinėje atšakoje
 • Maitinimas: įkraunamas
 • Naudojimo laikas (iki): iki 120 minučių
 • Įkrovimo būdas: USB laidu
 • Įkrovimo laikas: 360 minučių
 • Nuotolinio valdymo atstumas: 3 metrai
 • Pultelio maitinimas: elementais
 • Pultelio elementų tipas: Mikro
 • Pultelio elementų kiekis: 1
 • Pultelio elementai komplekte: Taip
 • Pultelio atsparumas vandeniui: neatsparus
 • Kilmės šalis: Kinija
 • Garantija: 24 mėnesių
 • Gamintojas: Standard Innovation B.V., Olandija

Naudojimo instrukcija

Valdymas be pultelio:

Įjungti: Spausti silikonu dengtą mygtuką ant vibratoriaus korpuso.

Keisti vibracijos programą: Spausti silikonu dengtą mygtuką ant vibratoriaus korpuso.

Išjungti: Paspausti ir 2 sekundes palaikyti silikonu dengtą mygtuką.

Valdymas pulteliu:

Paspausti ir 5 sekundes palaikyti silikonu dengtą mygtuką. Paspausti ir 5 sekundes palaikyti mygtuką ant pultelio.

Įjungti: Spausti silikonu dengtą mygtuką ant vibratoriaus korpuso ir spausti mygtuką ant pultelio.

Išjungti/Keisti vibracijos programą: Spausti mygtuką ant pultelio.

Lubrikantas: Jei prietaisas yra pagamintas iš silikono, kartu su juo gali būti naudojamas tik vandens pagrindo lubrikantas. Kiti lubrikantai gali neigiamai paveikti medžiagą ir jos vientisumą bei higienišką priežiūrą.

Instrukcija: 1. Nuplaukite/nuvalykite produktą prieš pirmąjį naudojimą ir kiekvieną kartą po naudojimo šiltu vandeniu ir muilu arba sekso žaislų valikliu. 2. Jei ketinate produktą naudoti vaginalinei stimuliacijai, tuomet po kiekvienos analinės stimuliacijos, produktą kruopščiai nuplaukite ir išvalykite. 3. Nepamirškite atsargumo priemonių valydami vibruojančius ar motorą turinčius produktus. Drėgmė akumuliatoriuje gali sukelti gedimą. 4. Prieš naudojimą produkto paviršių patepkite lubrikantu. Venkite patepti lubrikantu vibruojančių ar motorizuotų produktų valdymo dalyje, nes tai gali sukelti gedimą. 5. Naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus! Aliejaus pagrindo lubrikantai gali pažeisti paviršių. 6. Atidžiai perskaitykite instrukciją prieš naudojimą. 7. Pompoms ir produktams su vakuumo funkcija: prieš naudojimą įsitikinkite, kad išsiaiškinote, kaip išleisti vakuumą. 8. Nenaudokite produkto per prievartą. 9. Produktą laikykite švarioje, vėsioje ir sausoje vietoje, nes drėgmė gali jį pažeisti. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių! 10. Sekso žaislus laikykite atskirai nuo kitų prietaisų, kad apsisaugotumėte nuo cheminės reakcijos. 11. Įsitikinkite, kad prieš įjungiant produktą, jis tinkamai įskverbtas. 12. Įsitikinkite, kad prieš ištraukiant produktą, jis yra išjungtas. 13. Po naudojimo prieš padėdami į vietą, produktui leiskite atvėsti.

Elementų naudojimo instrukcija: 1. Patikrinkite ant pakuotės, kokio tipo ir kiek elementų reikės, kad produktas veiktų. 2. Paveikslėlyje suraskite savo prietaiso tipą ir įdėkite baterijas taip, kaip parodyta. 3. Įsitikinkite, ar elementų kontaktinė dalis yra švari ir blizgi. 4. Įsitikinkite, kad elementai yra įdėti teisingai ir saugiai. 5. Elementus įdėkite pagal teisingą poliškumą +/-. Neteisingai įdėti elementai gali sukelti gedimą. 6. Nepadarykite trumpo sujungimo (pvz., nelieskite kontaktinių taškų su metaliniais daiktais). 7. Naudokite tik naujus arba naujai įkrautus elementus. Nemaišykite naujų ir senų elementų kartu. 8. Po naudojimo išimkite elementus iš vibruojančio sekso žaislo, kad prailgintumėte jų veikimo laiką ir kad išvengtumėte korozijos. 9. Nebandykite įkrauti elementų, kurie nėra skirti įkrauti.

Įkraunamų produktų instrukcija: 1. Paveikslėlyje suraskite savo produkto įkrovimo tipą ir sekite instrukcijomis, kad teisingai įkištumėte laidą. 2. Įsitikinkite, kad naudojate Jūsų produktui skirtą įkrovimo laidą. Naudojant kitokį įkroviklį galite sukelti produkto gedimą. 3. Prievarta nekiškite laido į produktą. 4. Įsitikinkite, kad naudojate USB įkroviklį, kišamą į elektros lizdą. Įkrauti produktą iš stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio gali trukti ilgiau arba sukelti gedimą. 5. Nekraukite produkto vandenyje ar šalia vandens.

Įspėjimai ir patarimai: 1. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 2. Nenaudokite produkto, jei oda pažeista, sudirgusi ar esant infekcijai. 3. Produktu nesidalinkite su kitais. 4. Ant pakuotės įdėmiai perskaitykite medžiagų aprašymus, kad išvengtumėte alerginių reakcijų, pavyzdžiui, lateksui. 5. Jei naudojimo metu pajuntate nemalonų odos tempimą ar sudirgimą, iškart nustokite naudoti. 6. Nešildykite/nešaldykite produkto, išskyrus tuos atvejus, kai tai daryti yra rekomenduojama. 7. Per prievartą nelenkite ir per daug netempkite produkto. 8. Produktas neskirtas komerciniam naudojimui, taip pat neskirtas ir terapiniam naudojimui. 9. Šis produktas sukurtas kaip nemedicininis, malonumams skirtas prietaisas. 10. Tik išoriniam naudojimui. Bet koks produkto naudojimas medicininiams tikslams ar tokiu būdu, kuris daro neigiamą poveikį bet kuriai kūno funkcijai yra uždraustas. 11. Nešlapinkite vandeniui neatsparaus produkto, nes tai gali sukelti gedimą. 12. Jei produktas atsparus vandeniui, prieš naudojimą įsitikinkite, kad dalis, kurioje yra elementai, yra saugiai uždaryta. 13. Jei produktas perkaistų, nedelsiant jį išjunkite ir leiskite atvėsti prieš kitą naudojimą. 14. Produkto ir/ar jo elementų nemeskite į ugnį. 15. Tiekėjas nėra atsakingas už neteisingą produkto naudojimą. 16. Prieš naudojimą, atidžiai perskaitykite visas instrukcijas.

Aplinkos apsauga: Neišmeskite pakuotės, atliekas rūšiuokite. Priduokite senus prietaisus į artimiausią atliekų rūšiavimo skyrių laikantis Jūsų šalyje galiojančių įstatymų. Perbrauktos šiukšliadėžės ženklas su brūkšniu po apačia reiškia, jog šis produktas turi būti priduotas į elektronikos prietaisų surinkimo punktą, kad būtų tinkamiausiai perdirbtas.

Elementų perdirbimas: Elementų negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip vartotojas, Jūs esate įsipareigojęs grąžinti naudotus elementus. Naudotus elementus galite grąžinti į vietinius elementų surinkimo punktus ar bet kur, kur jie pardavinėjami.

Peniui skirtų produktų instrukcija: TAI SUAUGUSIEMS SKIRTAS ŽAISLAS, KURIS NĖRA SUKURTAS NAUDOTI MEDICININIAMS AR TERAPINIAMS TIKSLAMS. Naudojimas (jei nevibruoja): Produktas skirtas vyrams, dėvėti ant penio, kad patirtų malonius pojūčius ir pagerintų seksualinį aktyvumą. Naudojimas (jei vibruoja): Produktas skirtas vyrams, dėvėti ant penio, vibruojantis motoras nukreipiamas aukštyn link bambos, kad partnerė galėtų jausti vibracijas malonius pojūčius ir pagerintų seksualinį aktyvumą.

Įspėjimai: (1) Produktas nėra sukurtas kaip kontraceptinė/gimstamumą kontroliuojanti priemonė ar gydyti erekcijos sutrikimams. (2) Vyrai neturėtų priemonės naudoti ilgiau nei 30 minučių. Tarp naudojimų palaukti bet 60 minučių. (3) Naudodami šį gaminį, neužmikite pavartoję alkoholio ar narkotinių medžiagų. (4) Ilgai besitęsiantis (be pertraukų) mūvėjimas gali sukelti kraujosruvas prie pagrindo ar visišką varpos sužalojimą. (5) Nenaudokite produkto, jei tai kelia nepatogumą ar skausmą penio srityje. (6) Produkto naudojimas gali pabloginti esamą sveikatos būklę, tokią kaip Peirono (sukietėjusio audinio formavimasis varpoje, sukeliantis skausmą, kreivumą ir deformaciją, dažniausiai erekcijos metu), priapizmo (nuolatinė, dažniausiai skausminga varpos erekcija, nesusijusi su seksualiniu susijaudinimu) ar šlaplės ligos (šlaplės susiaurėjimas, dėl kurio gali būti skausmingas šlapinimasis). Pasikonsultuokite su savo gydytoju, jei kiltų kokių nors komplikacijų, nedelsdami nutraukite tolimesnį naudojimą. Gerai užsukite dangtelį prieš naudojimą. Elementus išimkite, kai prietaiso nenaudojate. Plauti prieš ir po kiekvieno naudojimo. Naudoti tik su vandens pagrindo lubrikantu. Skirtas tik suaugusiems, kaip nemedicininis, malonumą teikiantis gaminys. Ne medicinos reikmėms. Nutraukite naudojimą, jei atsiranda kokių nors sveikatos sutrikimų ar kyla skausmas.

PAŽEIDUS APSAUGINĘ PLĖVELĘ, PAKUOTĘ ARBA HIGIENOS LIPDUKĄ, PREKĖ NEGRĄŽINAMA.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai (2)

Įvertinkite savo pirkinį, parašykite atsiliepimą ir gaukite 5€ vertės kuponą

Parašykite atsiliepimą
Tikrai malonus
Antra pusė iš pradžių buvo kiek nedrąsi, tačiau paskui tikrai buvo malonu stebėti kaip mėgaujasi bei prašo pakartoti. Labai pasiteisina įžangoje, be to labai malonu su pulteliu turėti visą kontrolę savo rankose. Manau daugiau skirtas moters sujaudinimui, nes vyrui pojūčiai kardinaliai nepasikeičia. Norėtųsi, kad kiek stipriau laikytųsi įdėjus, nes kartais iškrenta. Pagaminta iš kokybiškų medžiagų.
Ieškotojas
Best
Teko bandyti kelis žiedus ir movas, bet Unite yra geriausias sekso žaisliukas poroms. Žmonai patinka, man patinka, tik gailiuosi, kad nieko panašaus nenusipirkom anksčiau. Tikrai vertas kiekvieno išleisto euro.
Geras

Daugiau vibratorių poroms

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis