Kūno suvaržymas

24 prekės

Svajojate apie galimybę surišti, supančioti ir kitaip užvaldyti antrąją pusę, jog ji negalėtų pasipriešinti ir turėtų paklusti Jūsų norams? Kūno suvaržymui skirtos sistemos leis tai padaryti saugiai ir lengvai, todėl suvaržymo žaidimai abiem partneriams kels tik teigiamas emocijas. Kūno suvaržymo prekės yra padengtos švelniomis medžiagomis, todėl nedirgins odos ir nesukels rimtų sužalojimų, o reguliuojamas dydis prisitaikys prie kiekvieno individualių išmatavimų.

Kūno suvaržymo sistemų kaina

Galite rinktis iš įvairiausių kūno suvaržymo sistemų – rankų ar kojų – kurių kaina prasideda nuo 22,98 €. Rankas ir kojas kartu supančiojantys antrankiai kainuoja nuo 36,98 €, o kaklo ir rankų supančiotojai kainuoja nuo 34,98 €. Prabangios, daugiau komponentų turinčios sistemos kainuoja apie 50-70 €.

Kūno suvaržymo sistemos Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Visos, mūsų parduotuvėje siūlomos prekės yra komfortabilios ir saugios. Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcijoje rasite sistemas, suteikiančias nemažai suvaržymo galimybių. Vertos dėmesio prekes rasite ir Fetish Fantasy ir Ouch! asortimente.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 21
 2. 1
 3. 1
Gamintojas
 1. 3
 2. 2
 3. 5
 4. 2
 5. 1
 6. 4
 7. 1
 8. 3
 9. 2
 10. 1
Prekės 2424

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis