Masažo rinkiniai

9 prekės

Supakuoti prabangiose dėžutėse, patrauklūs ir viliojantys, gali būti puiki dovana Jūsų antrajai pusei. Mėgaukitės jaudinančiomis ir romantiškomis akimirkomis, nes mes pasirūpinome, jog Jums nieko netruktų. Rinkiniuose rasite masažo žvakių, masažo aliejų ir masažuoklių, kurie padės ne tik susikurti romantišką atmosferą, bet ir apgaubti vienas kitą išskirtiniu dėmesiu, šiluma ir švelnumu.

Masažo rinkinių kaina

Priklausomai nuo gamintojo ir rinkinyje esančių produktų, priklauso ir masažo prekių rinkinio kaina. Mažų, kelioninių, skirtingo kvapo masažo aliejų rinkinys kainuoja apie 16 €. 25-30 € kainuojančiuose rinkiniuose jau galite rasti ir kelis skirtingus produktus – masažo žvakę, aliejų, kremą ir netgi lubrikanto. Prabangiausi, intymiai dovanai idealiai tinkantys rinkiniai kainuoja apie 40-70 €.

Masažo rinkiniai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Masažo aliejai kremai drėkins, puoselės ir glamonės Jūsų odą, o žvakė užpildys kambarį ne tik svaiginančiu aromatu, bet ir leis suteikti atpalaiduojantį masažą. Prabangius, natūraliais aliejais praturtintus gaminius siūlo komapanija Shunga . Masažo aliejų rinkiniai Orgie yra sukurti jaudinančioms akimirkoms dviese.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 1
  2. 2
  3. 1
  4. 2
  5. 1
  6. 1
  7. 1
Prekės 99

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis