Masažo rinkiniai

10 prekių

Tikriems masažo gerbėjams ir entuziastams skirti masažo rinkiniai papildys asmeninę masažo kolekciją ir suteiks galimybę paįvairinti intymias sesijas dviese. Rinkiniuose rasite ne tik masažo aliejų, tačiau ir pikantiškų priedų: kūno kremų, plunksnų šluotelių, kūno pudros, žvakių ar net lankstinukų su masažo patarimais. Mėgaukitės įvairiais, maloniais uoslei kvapais ir susikurkite asmeninę oazę tiesiog savo namuose. Platus rinkinių pasirinkimas padės išsirinkti kiekvienai porai, kuri ieško naujų, dar neatrastų potyrių – pažinkite vienas kito kūną iš naujo ir atsiduokite erotiškiems aromatams.

Masažo rinkinių kainos

Masažo rinkinių kainos priklauso nuo to, kiek masažui skirtų priemonių bei jų priedų yra rinkinyje. Mažus, nedidelius masažo aliejų rinkinius galite įsigyti nuo 16,98 €, o didesnius, daugiau priedų turinčius rinkinukus, kuriuose rasite ne tik aliejų, tačiau ir masažinių žvakių ar kūno kremų, galite įsigyti nuo 21,98 €. Prabangūs, daug priedų turintys, aukštos kokybės komplektai, kurie gali tapti puikia dovanos idėja, kainuoja nuo 46,98 €.

Masažo rinkiniai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt rasite romantiškų, prabangių ir aistrą kurstančių masažo rinkinių, kurie paįvairins intymių žaidimų sesijas. Itin aistringus, maloniai kvepiančius ir elegantiškus masažo komplektus poroms siūlo erotikos meno ekspertai Shunga. Puikų kokybės ir kainos santykį taip pat siūlo Orgie, o Exsens supažindins su naujomis masažo galimybėmis. Platus asortimentas užtikrins pasirinkimo galimybę.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Aromatas
 1. 1
 2. 1
 3. 1
 4. 1
 5. 1
 6. 1
 7. 1
 8. 2
 9. 1
 10. 1
 11. 1
Daugiau
Gamintojas
 1. 1
 2. 2
 3. 2
 4. 3
 5. 1
 6. 1
Prekės 1010

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis