Kategorijos
Informacija pirkėjui

Spalvingi dildo

Spalvingi erotiniai žaislai gali praskaidrinti Jūsų intymųjį gyvenimą. Spalvingi dildo ir falo imitatoriai yra įvairiausių formų, padengti stimuliuojančia tekstūra, vibruojantys ar klasikiniai – atrasite savo skonį atitinkantį erotinį žaisliuką. Rožiniai, violetiniai, mėlyni, kelių spalvų dildo ir falo imitatoriai Jus pradžiugins ir nuteiks žaismingai.

Spalvingų dildo ir falo imitatorių kaina

Spalvingų dildo ir falo imitatorių kaina priklauso nuo gamintojo ir jų naudojamų medžiagų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje pačius paprasčiausius spalvingus dildo ir falo imitatorius galite įsigyti iki 20 €, įdomesnių tekstūrų ir formų erotinių žaislų rasite iki 50 €, kokybiški, iš silikono pagaminti, stimuliuojantys ir gražaus dizaino gali kainuoti ir iki 100 €.

Spalvingi dildo ir falo imitatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Jei norite išsirinkti žaismingą, ryškų, Jūsų intymų gyvenimą pagyvinantį spalvingą dildo ar falo imitatorių, tuomet siūlome pasižvalgyti į NS Novelties siūlomus inovatyvius produktus. Taip pat nepamirškite ir išskirtinos kokybės ir dizaino erotinių žaislų iš Fun Factory. Itin spalvingus ir kokybiškus ir modernius žaislus Jums siūlo ir Blush prekės ženklas iš JAV.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (6)
 2. (5)
 3. (2)
 4. (16)
Ilgis, cm
 1. (8)
 2. (24)
 3. (2)
Skersmuo, cm
 1. (6)
 2. (21)
 3. (10)
 4. (3)
Gamintojas
 1. (2)
 2. (4)
 3. (1)
 4. (4)
 5. (3)
 6. (8)
 7. (1)
 8. (1)
 9. (5)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis