Obsessive Spicy, 30 ml Moteriški feromoniniai kvepalai

-14%
Obsessive Spicy, 30 ml Moteriški feromoniniai kvepalai

Pastovi kaina: 29,98 €

Special Price 25,98 € Lyginant su kaina taikyta laikotarpiu nuo 2024-04-18 iki 2024-05-03. Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų - 25,98 €

Išparduota

Moteriški feromoniniai kvepalai „Spicy“ iš „Obsessive“ yra subtilaus rytietiškų gėlių bei meksikietiško šokolado kvapo. Sulaukite ypatingo dėmesio iš priešingos lyties atstovų, kadangi kvepalų sudėtyje yra feromonų...

Pagrindinės savybės

  • Skirti Jai
  • Su feromonais
  • Malonus aromatas

Išsami informacija

Būkite 200% seksuali ir trokštama su moteriškais feromoniniais kvepalais „Spicy“! Derinkite kvepalus kartu su „Obsessive“ seksualia apranga ir jis nepajėgs Jums atsispirti.

Seksualios aprangos prekės ženklas „Obsessive“ žino, kaip sustiprinti seksualaus apatinio trikotažo įspūdį ir galią. Moteriški feromoniniai kvepalai yra jausmingo ir subtilaus, rytietiškų gėlių bei meksikietiško šokolado kvapo. Kvepaluose esantys feromonai užgniauš Jam kvapą ir jis nebegalės atsispirti Jūsų kerams.

Produkto specifikacija

  • Talpa: 30 ml
  • Atidarius galioja: 36 mėnesius
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Gamintojas: Amocarat S.A.

Naudojimo instrukcija

Naudokite reikiamą kiekį kvepalų ant pageidaujamos kūno vietos.

Laikykite kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ar naminiams gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Įvertinkite savo pirkinį, parašykite atsiliepimą ir gaukite 5€ vertės kuponą

Parašykite atsiliepimą

Daugiau kosmetikos su feromonais

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis