Kategorijos
Informacija pirkėjui

Shunga Lovebath Dragon Fruit, 650 g Milteliai japoniškam vonios ritualui

-5%
Drakono vaisius
Shunga Lovebath Dragon Fruit, 650 g Milteliai japoniškam vonios ritualui
Kaina:

Pastovi kaina: 20,98 €

Special Price 19,98 € Lyginant su kaina taikyta laikotarpiu nuo 2020-07-22 iki 2020-08-07

Išparduota

Jums nereikės važiuoti į jokį SPA centrą, nes nuostabius, japoniškus vonios ritualus galėsite patirti tiesiog savo vonioje. Egzotiškojo drakono vaisiaus aromatu kvepiantys milteliai Jūsų vonios vandenį pavers į šilko švelnumo želė burbuliukus.

Išsamiai apie vonios miltelius Shunga Lovebath Dragon Fruit

Atsipalaiduokite ir leiskitės nunešami nuostabių pojūčių.

„Lovebath Dragon Fruit“ yra sukurti tam, kad patirtumėte pačius nuostabiausius, geriausio SPA centro vertus, potyrius tiesiog savo namuose. Jums tereikės supilti pakuotės turinį į vonios vandenį, pamaišyti ir stebėti kaip jis virsta į nuostabios, rožinės spalvos, prabangius želė burbuliukus. Vonios kambaryje pasklis egzotiškas drakono vaisiaus aromatas, kuris atpalaiduos ir leis atsiskleisti jausmingumui. Želė burbuliukai ne tik veikia atpalaiduojančiai, bet suteikia odai šilko švelnumo ir nepalieka jokių dėmių. Mėgaukitės vonios ritualu viena arba su partneriu, nes tai gali būti pati nuostabiausia įžanga į jausmų ir aistros pilną vakarą.

Pagrindinės savybės

  • Vandenį paverčia želė
  • Rožinės spalvos
  • Maitina ir drėkina odą
  • Atpalaiduoja

Produkto specifikacija

  • Skirta: moterims, vyrams, poroms
  • Vartojimas: išorinis
  • Aromatas: drakono vaisiaus
  • Atidarius galioja: 12 mėnesių
  • Kilmės šalis: Kanada
  • Gamintojas: Biorius SPRL, Belgija

Naudojimo instrukcija

Išpilkite maišelio, pažymėto numeriu 1, turinį į šiltu vandeniu pusiau pripildytą vonią. Lengvai maišykite vandenį apie 5-10 min. Po maudynių supilkite antrojo maišelio turinį ir kelias minutes pamaišykite, kol vanduo vėl atgaus pradinę būseną.

Laikykite kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ar naminiams gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis