Kategorijos
Informacija pirkėjui

LELO HEX Respect XL, 3 vnt. Dideli prezervatyvai

LELO HEX Respect XL, 3 vnt. Dideli prezervatyvai
Kaina:
9,98 €

Paruošta siuntimui

Dėl sėkmingo debiuto ir milžiniško poreikio, „LELO“ pristato „HEX Respect XL“ prezervatyvus, kurie yra skirti didesnės apimties pasididžiavimams. Prezervatyvai turi jau visiems puikiai žinomą, unikalią šešiakampę struktūrą, kuri tvirtai apglėbs penį, neleis prezervatyvui lengvai suplyšti, nuslysti ir paaštrins visus sueities metu jaučiamus pojūčius.

arba užsakykite telefonu 
Greitas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės buteliukas ar kita talpa privalo būti neatidaryti, apsauginė plėvelė arba saugos lipdukai nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Išsamiai apie prezervatyvus LELO HEX Respect XL

„Aplink mus viskas sparčiai keičiasi ir juda į priekį, o prezervatyvai ne. Mes norėjome tai pakeisti“,- sako LELO.

Prezervatyvai „HEX Respect XL“ – tai revoliucinė technologija skirta didesnės apimties peniams, kuri drastiškai pakeis seksą su įprastais prezervatyvais.

Kaip niekada anksčiau tvirti ir ploni prezervatyvai yra pagaminti iš natūralaus latekso ir yra bekvapiai, todėl sekso metu Jūsų nosies receptorių neerzins jokie sintetiniai kvapai. Šiek tiek lubrikuotų prezervatyvų skersmuo yra 5,8 cm, o storis tesiekia 0,045 mm!

„HEX“ prezervatyvų paslaptis slypi šešiakampėje struktūroje, kuri dengia vidinę prezervatyvo pusę. Prezervatyvas pagamintas iš 350 tarpusavyje sujungtų šešiakampių, kurių dėka kūno temperatūra nėra sulaikoma jo viduje, todėl juntama vyro penio šiluma dar labiau jaudins ir suartins abu partnerius. Taip pat ši struktūra užtikrina, jog prezervatyvas nenuslystų ir tvirtai apglėbtų penį – jis tarsi susilieja su vyro pasididžiavimu, todėl yra beveik nejaučiamas tiek Jam, tiek Jai. Sekso metu galite pagalvoti, jog mylitės be jokios apsaugos! Šešiakampės struktūros tinklas suteikia ypatingo tamprumo ir lankstumo – tai leis prezervatyvams saugiai prisitaikyti prie bet kokios formos penio. Galiausiai, pamirškite baimę dėl prezervatyvo plyšimo – „HEX“ Jūsų neišduos.

Žiniasklaida visame pasaulyje įvardija „HEX“ kaip vieną iš svarbiausių pažangos žingsnių prezervatyvų technologijoje. Ar galite sau leisti praleisti šią galimybę?

Pagrindinės savybės

 • Didesniems peniams
 • Unikali šešiakampė struktūra
 • Inovatyvi technologija
 • Beveik bekvapiai

Produkto specifikacija

 • Kiekis pakuotėje: 3 vnt.
 • Pagaminta iš: natūralaus latekso
 • Ilgis: 19,5 cm
 • Nominalus plotis: 5,8 cm
 • Storis: 0.045 cm
 • Kilmės šalis: Kinija
 • Gamintojas: LELOi AB, Švedija

Prezervatyvų dydžių lentelė

Nominalus plotis – prezervatyvų gamintojų naudojamas dydis klasifikuoti prezervatyvus pagal skersmenį ir apimtį. Tai yra ant plokštumos paguldyto ir ištiesto prezervatyvo plotis. Jūsų patogumui pateikiame prezervatyvų dydžių lentelę.

DydisNominalus plotisPenio skersmuoPenio apimtis
Mažesnis4.7 cm3.0 cm9.4 cm
4.8 cm3.1 cm9.6 cm
4.9 cm3.1 cm9.8 cm
5.0 cm3.2 cm10.0 cm
5.1 cm3.2 cm10.2 cm
Vidutinis5.2 cm3.3 cm10.4 cm
5.3 cm3.4 cm10.6 cm
5.4 cm3.4 cm10.8 cm
5.5 cm3.5 cm11.0 cm
5.6 cm3.6 cm11.2 cm
5.7 cm3.6 cm11.4 cm
Didesnis5.8 cm3.7 cm11.6 cm
5.9 cm3.8 cm11.8 cm
6.0 cm3.8 cm12.0 cm
6.1 cm3.9 cm12.2 cm
6.2 cm3.9 cm12.4 cm
Didelis6.3 cm4.0 cm12.6 cm
6.4 cm4.1 cm12.8 cm
6.5 cm4.1 cm13.0 cm
6.6 cm4.2 cm13.2 cm
6.7 cm4.3 cm13.4 cm
6.8 cm4.3 cm13.6 cm
6.9 cm4.4 cm13.8 cm

Pateikti penio matmenys erekcijos metu. Prezervatyvai yra elastingi, todėl galite naudoti mažesnį prezervatyvą nei nurodyta dydžių lentelėje. Nenaudokite per didelio prezervatyvo, nes padidėja rizika jam nuslysti lytinio akto metu.

Naudojimo instrukcija

Prezervatyvus laikykite kambario temperatūroje, sausoje ir tamsioje vietoje. Venkite laikyti vietose, kur prezervatyvai gali patirti mechaninį poveikį ir būti pažeisti, pavyzdžiui, kelnių galinėje kišenėje ar piniginėje. Nenaudokite prezervatyvų pasibaigus galiojimo laikui.

1.
Žingsnis nr. 1
Patikrinę, ar prezervatyvo pakuotė nėra pažeista, atsargiai abiem rankomis atplėškite įpakavimą ir ištraukite prezervatyvą.
2.
Žingsnis nr. 2
Įsitikinkite, ar prezervatyvą dedate tinkamai – ritinėlis turi būti išorėje. Prezervatyvas turi lengvai išsivynioti, o jo galvutė žiūrėti į viršų.
3.
Žingsnis nr. 3
Viena ranka užspauskite prezervatyvo rezervuarą, kad jame neliktų oro – tai sumažins prezervatyvo plyšimo tikimybę ejakuliacijos metu.
4.
Žingsnis nr. 4
Laikydami rezervuarą, kita ranka vyniokite prezervatyvą žemyn per visą erekcijoje esančio penio ilgį, kol juo padengsite visą penį.
Po ejakuliacijos, ištraukdami penį, prezervatyvą prilaikykite ranka, kad jis nenuslystų. Panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę. Prezervatyvų negalima mesti į unitazą. Prezervatyvą galima naudoti tik vieną kartą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis