We-Vibe Melt Išmanusis klitorinis stimuliatorius

We-Vibe Melt Išmanusis klitorinis stimuliatorius

Pastovi kaina: 148,98 €

Special Price 139,98 € Lyginant su kaina taikyta laikotarpiu nuo 2023-07-31 iki 2023-08-15

Paruošta siuntimui

arba užsakykite telefonu  8 700 41000 I-V 9-18 val.
Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
2 metų kokybės garantija

Prekei suteikiama 2 metų kokybės garantija.

Garantijos laikotarpio metu prekei sugedus, pakeisime ją nauja arba sugrąžinsime sumokėtus pinigus. Prekės pakuotės saugoti nebūtina.

Išsamiai apie prekių grąžinimą ir garantiją.

Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Mėlynas klitorinis stimuliatorius „Melt“ iš išmaniųjų intymiųjų žaislų kolekcijos „We-Vibe“ yra vienintelis stimuliatorius su „Pleasure Air™“ technologija, sukurtas poroms. Jo pulsuojančios bangos ir švelnus siurbimas neprilygs niekam, ką prieš tai jautėte. Programėle arba mygtukais valdomas stimuliatorius turi 12 intensyvumo lygių.

Pagrindinės savybės

 • Tylus veikimas
 • Ergonomiška forma
 • Kompaktiškas dydis
 • „Pleasure Air™“ technologija
 • Galima valdyti pulteliu arba mygtukais

Išsami informacija

Įjunkite aukščiausią pavarą, nes į šią malonumo kelionę galite leistis dviese...

Tamsiai mėlynos spalvos stimuliatorius „Melt“ iš „We-Vibe“ yra sukurtas išskirtinai klitorio stimuliacijai. Sekso žaislo apvali galvutė apgaubs Jūsų klitorį taip, jog jo tiesiogiai nelies ir nedirgins, o „Pleasure Air™“ technologijos impulsai ir švelnus siurbimas efektyviai stimuliuos jautriausią moterišką kūno vietelę.

Paprastas naudojimas užtikrins visišką komfortą – praskleiskite savo lytines lūpas, silikonine galvute sandariai apgaubkite klitorį ir įjunkite žaislą... O tada mėgaukitės vakuuminėmis pulsacijomis bei švelniu siurbimu!

Priešingai nei kiti, šis stimuliatorius gali būti naudojamas ir sueities metu. Nedidelio dydžio stimuliatorius dėl savo ergonomiškos formos netrukdys Jums, o tik sustiprins malonumą. Įsiterpęs tarp kūnų jis stimuliuos moters klitorį savo ypatinga galia.

Stimuliatorius turi 12 vibracijos intensyvumo lygius, kuriuoss lengvai valdysite mygtukais arba parsisiuntę nemokamą „We-Connect“ programėlę į savo išmanųjį įrenginį. Programėle galėsite kurti ir savo individualias vibracijas. Perduokite „We-Vibe Melt“ kontrolę į savo partnerio rankas ir leiskitės į nepamirštamą malonumo nuotykį, nesvarbu ar būtumėte viename kambaryje, ar skirtinguose pasaulio kampeliuose.

Video

Privati peržiūra

Produkto specifikacija

 • Skirta: moterims
 • Atsparumas vandeniui: visiškai atsparus
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Ilgis: 12,6 cm
 • Skersmuo: 2,4 cm
 • Spalva: mėlyna
 • Laikoma dalis: silikoninė
 • Kontaktinės dalies paviršius: silikoninis
 • Stimuliacijos tipas: vakuumas
 • Stimuliacija: klitorinė
 • Valdymas: išmaniąja programėle, mygtukais
 • Vibracijos variklių skaičius: 1
 • Variklių vieta: kontaktinėje dalyje
 • Stimuliacijos intensyvumo lygiai: 13
 • Maitinimas: įkraunamas
 • Naudojimo laikas (iki): 120 minučių
 • Įkrovimo būdas: magnetiniu USB laidu
 • Įkrovimo laikas: 90 minučių
 • Nuotolinio valdymo atstumas: 3 metrai
 • Kilmės šalis: Kinija
 • Garantija: 24 mėnesių
 • Gamintojas: Standard Innovation B.V., Olandija

Programėlės

Atsisiųskite iš Google Play
Atsisiųskite iš Apple App Store

Naudojimo instrukcija

Valdymas be programėlės:

Įjungti/Didinti vibracijos intensyvumą: Spausti „+“.

Mažinti vibracijos intensyvą: Spausti „-“

Išjungti: Paspausti ir 2 sekundes palaikyti „-“.

Valdymas programėle:

Atsisiųsti ir įdiegti „We-Connect“ programėlę į išmanųjį įrenginį ir sekti programėlės instrukcijomis.

Programėlė suderinama su iOS (10 ar naujesnė) ir Android (5 ar naujesnė) operacinėmis sistemomis bei Bluetooth 4.0 ar naujesne versija.

Lubrikantas: Jei prietaisas yra pagamintas iš silikono, kartu su juo gali būti naudojamas tik vandens pagrindo lubrikantas. Kiti lubrikantai gali neigiamai paveikti medžiagą ir jos vientisumą bei higienišką priežiūrą.

Instrukcija: 1. Nuplaukite/nuvalykite produktą prieš pirmąjį naudojimą ir kiekvieną kartą po naudojimo šiltu vandeniu ir muilu arba sekso žaislų valikliu. 2. Jei ketinate produktą naudoti vaginalinei stimuliacijai, tuomet po kiekvienos analinės stimuliacijos, produktą kruopščiai nuplaukite ir išvalykite. 3. Nepamirškite atsargumo priemonių valydami vibruojančius ar motorą turinčius produktus. Drėgmė akumuliatoriuje gali sukelti gedimą. 4. Prieš naudojimą produkto paviršių patepkite lubrikantu. Venkite patepti lubrikantu vibruojančių ar motorizuotų produktų valdymo dalyje, nes tai gali sukelti gedimą. 5. Naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus! Aliejaus pagrindo lubrikantai gali pažeisti paviršių. 6. Atidžiai perskaitykite instrukciją prieš naudojimą. 7. Pompoms ir produktams su vakuumo funkcija: prieš naudojimą įsitikinkite, kad išsiaiškinote, kaip išleisti vakuumą. 8. Nenaudokite produkto per prievartą. 9. Produktą laikykite švarioje, vėsioje ir sausoje vietoje, nes drėgmė gali jį pažeisti. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių! 10. Sekso žaislus laikykite atskirai nuo kitų prietaisų, kad apsisaugotumėte nuo cheminės reakcijos. 11. Įsitikinkite, kad prieš įjungiant produktą, jis tinkamai įskverbtas. 12. Įsitikinkite, kad prieš ištraukiant produktą, jis yra išjungtas. 13. Po naudojimo prieš padėdami į vietą, produktui leiskite atvėsti.

Elementų naudojimo instrukcija: 1. Patikrinkite ant pakuotės, kokio tipo ir kiek elementų reikės, kad produktas veiktų. 2. Paveikslėlyje suraskite savo prietaiso tipą ir įdėkite baterijas taip, kaip parodyta. 3. Įsitikinkite, ar elementų kontaktinė dalis yra švari ir blizgi. 4. Įsitikinkite, kad elementai yra įdėti teisingai ir saugiai. 5. Elementus įdėkite pagal teisingą poliškumą +/-. Neteisingai įdėti elementai gali sukelti gedimą. 6. Nepadarykite trumpo sujungimo (pvz., nelieskite kontaktinių taškų su metaliniais daiktais). 7. Naudokite tik naujus arba naujai įkrautus elementus. Nemaišykite naujų ir senų elementų kartu. 8. Po naudojimo išimkite elementus iš vibruojančio sekso žaislo, kad prailgintumėte jų veikimo laiką ir kad išvengtumėte korozijos. 9. Nebandykite įkrauti elementų, kurie nėra skirti įkrauti.

Įkraunamų produktų instrukcija: 1. Paveikslėlyje suraskite savo produkto įkrovimo tipą ir sekite instrukcijomis, kad teisingai įkištumėte laidą. 2. Įsitikinkite, kad naudojate Jūsų produktui skirtą įkrovimo laidą. Naudojant kitokį įkroviklį galite sukelti produkto gedimą. 3. Prievarta nekiškite laido į produktą. 4. Įsitikinkite, kad naudojate USB įkroviklį, kišamą į elektros lizdą. Įkrauti produktą iš stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio gali trukti ilgiau arba sukelti gedimą. 5. Nekraukite produkto vandenyje ar šalia vandens.

Įspėjimai ir patarimai: 1. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 2. Nenaudokite produkto, jei oda pažeista, sudirgusi ar esant infekcijai. 3. Produktu nesidalinkite su kitais. 4. Ant pakuotės įdėmiai perskaitykite medžiagų aprašymus, kad išvengtumėte alerginių reakcijų, pavyzdžiui, lateksui. 5. Jei naudojimo metu pajuntate nemalonų odos tempimą ar sudirgimą, iškart nustokite naudoti. 6. Nešildykite/nešaldykite produkto, išskyrus tuos atvejus, kai tai daryti yra rekomenduojama. 7. Per prievartą nelenkite ir per daug netempkite produkto. 8. Produktas neskirtas komerciniam naudojimui, taip pat neskirtas ir terapiniam naudojimui. 9. Šis produktas sukurtas kaip nemedicininis, malonumams skirtas prietaisas. 10. Tik išoriniam naudojimui. Bet koks produkto naudojimas medicininiams tikslams ar tokiu būdu, kuris daro neigiamą poveikį bet kuriai kūno funkcijai yra uždraustas. 11. Nešlapinkite vandeniui neatsparaus produkto, nes tai gali sukelti gedimą. 12. Jei produktas atsparus vandeniui, prieš naudojimą įsitikinkite, kad dalis, kurioje yra elementai, yra saugiai uždaryta. 13. Jei produktas perkaistų, nedelsiant jį išjunkite ir leiskite atvėsti prieš kitą naudojimą. 14. Produkto ir/ar jo elementų nemeskite į ugnį. 15. Tiekėjas nėra atsakingas už neteisingą produkto naudojimą. 16. Prieš naudojimą, atidžiai perskaitykite visas instrukcijas.

Aplinkos apsauga: Neišmeskite pakuotės, atliekas rūšiuokite. Priduokite senus prietaisus į artimiausią atliekų rūšiavimo skyrių laikantis Jūsų šalyje galiojančių įstatymų. Perbrauktos šiukšliadėžės ženklas su brūkšniu po apačia reiškia, jog šis produktas turi būti priduotas į elektronikos prietaisų surinkimo punktą, kad būtų tinkamiausiai perdirbtas.

Elementų perdirbimas: Elementų negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip vartotojas, Jūs esate įsipareigojęs grąžinti naudotus elementus. Naudotus elementus galite grąžinti į vietinius elementų surinkimo punktus ar bet kur, kur jie pardavinėjami.

Peniui skirtų produktų instrukcija: TAI SUAUGUSIEMS SKIRTAS ŽAISLAS, KURIS NĖRA SUKURTAS NAUDOTI MEDICININIAMS AR TERAPINIAMS TIKSLAMS. Naudojimas (jei nevibruoja): Produktas skirtas vyrams, dėvėti ant penio, kad patirtų malonius pojūčius ir pagerintų seksualinį aktyvumą. Naudojimas (jei vibruoja): Produktas skirtas vyrams, dėvėti ant penio, vibruojantis motoras nukreipiamas aukštyn link bambos, kad partnerė galėtų jausti vibracijas malonius pojūčius ir pagerintų seksualinį aktyvumą.

Įspėjimai: (1) Produktas nėra sukurtas kaip kontraceptinė/gimstamumą kontroliuojanti priemonė ar gydyti erekcijos sutrikimams. (2) Vyrai neturėtų priemonės naudoti ilgiau nei 30 minučių. Tarp naudojimų palaukti bet 60 minučių. (3) Naudodami šį gaminį, neužmikite pavartoję alkoholio ar narkotinių medžiagų. (4) Ilgai besitęsiantis (be pertraukų) mūvėjimas gali sukelti kraujosruvas prie pagrindo ar visišką varpos sužalojimą. (5) Nenaudokite produkto, jei tai kelia nepatogumą ar skausmą penio srityje. (6) Produkto naudojimas gali pabloginti esamą sveikatos būklę, tokią kaip Peirono (sukietėjusio audinio formavimasis varpoje, sukeliantis skausmą, kreivumą ir deformaciją, dažniausiai erekcijos metu), priapizmo (nuolatinė, dažniausiai skausminga varpos erekcija, nesusijusi su seksualiniu susijaudinimu) ar šlaplės ligos (šlaplės susiaurėjimas, dėl kurio gali būti skausmingas šlapinimasis). Pasikonsultuokite su savo gydytoju, jei kiltų kokių nors komplikacijų, nedelsdami nutraukite tolimesnį naudojimą. Gerai užsukite dangtelį prieš naudojimą. Elementus išimkite, kai prietaiso nenaudojate. Plauti prieš ir po kiekvieno naudojimo. Naudoti tik su vandens pagrindo lubrikantu. Skirtas tik suaugusiems, kaip nemedicininis, malonumą teikiantis gaminys. Ne medicinos reikmėms. Nutraukite naudojimą, jei atsiranda kokių nors sveikatos sutrikimų ar kyla skausmas.

PAŽEIDUS APSAUGINĘ PLĖVELĘ, PAKUOTĘ ARBA HIGIENOS LIPDUKĄ, PREKĖ NEGRĄŽINAMA.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai (9)

Įvertinkite savo pirkinį, parašykite atsiliepimą ir gaukite 5€ vertės kuponą

Parašykite atsiliepimą
Viskas gerai, greitas pristatymas
Prekė pristatyta greitai. Siūlau nesirinkti LP Express pašto, nes kalėdiniu laikotarpiu nėra laisvų vietų, todėl gali tekti važiuoti atsiimti į kitą punktą. Prekė dar neišbandyta, bet tikiuosi viskas veiks kuo puikiausiai :)
Kęstas
Pranoko lūkesčius
Čia tai bent... Tokio efekto absoliučiai nesitikėjau! Režimų daug, bet ties antru-trečiu išlekiu iš kūno! Atima kojas, protelį visai pamest galima...jaučiu išbandžius režimus toliau turėsit klientę pavažiavusiu stogeliu :) Gerąja prasme :) Tikrai nerealus stimuliatorius!!! Įspūdžiai – paklaikęs juokas su laimės ašarom!
Tau
Merginos pirkit ir mėgaukitės!! Tikrai verta investuoti į savo malonumus, labiau pažinsit ir mylėsit save!!
Nerealiai geras pirkinys! Pirmą kartą, kai išbandžiau, užteko poros minučių, kad pasiekčiau orgazmą, o 5 orgazmai per dieną tiek laimės suteikia..žvaigždutės krito ir varpeliai galvoje skambėjo :D Merginos pirkit ir mėgaukitės!! Tikrai verta investuoti į savo malonumus, labiau pažinsit ir mylėsit save!! PIRKIT!!
Žvaigždutė

Daugiau klitorinių stimuliatorių

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis