Kategorijos
Informacija pirkėjui

Slapukų politika

Kad ši svetainė (Romantika.lt el. parduotuvė) tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį įrašomos mažos duomenų rinkmenos, vadinamos slapukais.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ar parinktis (pvz., į krepšelį įdėtas arba Jūsų informavimą apie slapukų naudojimą).

Kaip naudojame slapukus?

Kad svetainė galėtų tinkamai ir Jūs galėtumėte įsigyti prekių yra būtina leisti naudoti slapukus. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos neveiks taip, kaip numatyta.

Slapukai naudojami siekiant:

  • Susieti Jus su krepšeliu, vartotojo paskyra arba rodyti Jums paskutines žiūrėtas prekes;
  • Įsiminti ar patvirtinote, kad esate pilnametis ir esate informuotas apie slapukų naudojimą;
  • Statistikos ir analizės tikslais.

Asmens duomenys

Plačiau apie privatumą ir asmens duomenis skaitykite mūsų privatumo politikoje.

Trečiųjų šalių slapukai

Svetainė naudoja „Google“ teikiama „Analytics“ paslauga, kuri padeda analizuoti, kaip Jūs naudojatės mūsų interneto svetaine. Susipažinkite su su "„Google“ privatumo politika.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Slapukus galite kontroliuoti ir (arba) pašalinti savo nuožiūra. Galite ištrinti visus jūsų įrenginyje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių galite nustatyti taip, kad slapukai jūsų įrenginyje nebūtų įrašomi. Tačiau tokiu atveju kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, jums gali reikėti iš naujo nustatyti kai kurias parinktis, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis