Obsessive Cupide Desir Liemenėlės ir kelnaičių rinkinys

-20%
Liemenėlės ir kelnaičių rinkinys „Cupide Desir“ - Obsessive
Liemenėlės ir kelnaičių rinkinys „Cupide Desir“ - Obsessive
Obsessive Cupide Desir Liemenėlės ir kelnaičių rinkinys

Pastovi kaina: 46,98 €

Special Price 37,98 € Lyginant su kaina taikyta laikotarpiu nuo 2025-04-02 iki 2025-04-16. Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų - 37,98 €

Paruošta siuntimui

* Privalomi laukai

Pastovi kaina: 46,98 €

Special Price 37,98 € Lyginant su kaina taikyta laikotarpiu nuo 2025-04-02 iki 2025-04-16. Mažiausia kaina per paskutines 30 dienų - 37,98 €

Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Lankstus grąžinimas

Apatinį trikotažą galima pasimatuoti. Netikus dydžiui, prekę galite grąžinti per 14 dienų ir pakeisti į tinkamą dydį arba išsirinkti kitą prekę. Grąžinama prekė privalo būti nedėvėta, nesutepta, nepažeista, su etiketėmis ir grąžinta tvarkingoje originalioje pakuotėje.

Prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus, jeigu ji po pristatymo nebuvo išpakuota.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Raudona nenuginčijamai yra seksualumo ir aistros spalva! Rinkinys „Cupide Desir“ iš „Obsessive“ yra pasiūtas iš seksualių nėrinių ir gundančių juostelių. Komplekte rasite pikantišką liemenėlę ir atviras kelnaites su juostele.

Pagrindinės savybės

  • 2 dalių rinkinys
  • Elegantiški nėriniai
  • Reguliuojamo ilgio petnešėlės
  • Atviros kelnaitės su juostele

Išsami informacija

Seksualus rinkinys „Cupide Desir“ privalo atsidurti Jūsų garderobe! 

Apatinio trikotažo komplektas „Cupide Desir“ yra pasiūtas iš raudonos spalvos elegantiškų bei Jūsų moteriškumą pabrėžiančių nėrinių ir jaudinančių juostelių. Priekinė liemenėlės dalis su lankeliais formuoja ir atidengia Jūsų krūtis, o pro aukso spalvos širdeles gali matytis speneliai. Per kaklą einantis užsegamas dirželis padeda pakelti krūtis. Reguliuojamo ilgio petnešėlės ir klasikinis kelių pozicijų užsegimas nugaroje leis su liemenėle jaustis patogiai. Komplekte esančios kelnaitės su juostele turi atvirą intymią zoną. 

Rinkinys „Cupide Desir“ supakuotas dailioje dėžutėje, todėl gali tapti gundančia dovanos idėja Jūsų antrajai pusei.

Produkto specifikacija

  • Skirta: moterims
  • Spalva: raudona
  • Kelnaičių tipas: su juostele
  • Reguliuojamos petnešėlės: yra
  • Atvira intymi zona: yra
  • Sudėtis: 90% poliamidas, 10% elastanas
  • Kilmės šalis: Kinija
  • Gamintojas: Amocarat S.A., Lenkija

Obsessive dydžių lentelė

Dydis Liemens apimtis Klubų apimtis Krūtinės apimtis
S/M Prekyboje 34-38 60-75 cm 90-100 cm 80-90 cm
L/XL Prekyboje 40-42 75-90 cm 100-110 cm 90-100 cm
2XL/3XL Prekyboje 44 90-100 cm 110-120 cm 100-115 cm

Priežiūros instrukcijos

Skalbti iki 30°C temperatūroje Lyginti temperatūra iki 110°C Nedžiovinti elektrinėje džiovyklėje Nevalyti sausu cheminiu būdu
Skalbti iki 30°C temperatūroje, lyginimo temperatūra iki 110°C, nedžiovinti elektrinėje džiovyklėje, nevalyti sausu cheminiu būdu.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Įvertinkite savo pirkinį, parašykite atsiliepimą ir gaukite 5€ vertės kuponą

Parašykite atsiliepimą

Daugiau seksualių rinkinių

Esanti informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų, bei naudojami slapukai.
Spausdami „Taip, sutinku“ patvirtinkite, kad esate pilnametis asmuo ir sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs galite pasirinkti kuriuos slapukų tipus leidžiate slapukų nustatymuose. Daugiau apie slapukų naudojimą sužinokite mūsų privatumo politikoje.

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis