OVO

OVO

3 prekės

Pagaminti ir suprojektuoti Vokietijoje, visi OVO sekso žaislai sukurti iš saugių kūnui medžiagų ir parduodami elegantiškose pakuotėse. Šios kompanijos žaisliukai tikrai traukia akį – futuristinio dizaino žaislų forma sukurta taip, jog ne tik tarnautų funkcionalumui ir žavėtų glotnumu bei aptakumu, bet ir suteiktų estetinį pasitenkinimą.

OVO gali pasigirti įspūdinga, 117 apdovanojimų kolekcija, tarp kurių net 36 prestižiniai „Red Dot“ apdovanojimai, kuriais didžiuojasi tokios kompanijos kaip „Mersedes – Benz“.

Įvairiausių tipų (maži, klasikiniai, kiškučiai) vibratoriai, masažuokliai, vaginaliniai kamuoliukai bei penio žiedai tikrai verti apdovanojimų už išskirtinį, skandinavišką dizainą, grakščias formas, lengvą valdymą, kokybę ir... teikiamą malonumą.

Galite rinktis iš įkraunamų arba elementais maitinamų OVO sekso žaislų. Taip pat, pasimėgauti kintančiomis ir intensyviomis vibracijos programomis. Jei išsirinksite vandeniui atsparų žaislą, galėsite mėgautis jo malonumais vonioje, duše ar baseine.

Nesvarbu, ar ieškote savo pirmojo žaisliuko, ar norite papildyti kolekciją, OVO visada galės pasiūlyti Jums kažką ypatingo. Kažką beveik tobulo...

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
  1. 1
  2. 1
  3. 1
Prekės 33

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis