Kategorijos
Informacija pirkėjui
Je Joue

Je Joue

Je Joue – elegantiškai išdykę intymaus gyvenimo būdo žaislai suaugusiems. Įkvėpti Prancūziškos dvasios bei pasižyminti išskirtine elegancija. Aptakios formos, švelnios pastelinės spalvos ir švelnus it šilkas paviršius Je Joue gaminius pavertė išskirtiniais ir žinomais visame pasaulyje.

Visa Je Joue kolekcija gaminama iš aukščiausios kokybės, visiškai kūnui saugaus ir itin švelnaus silikono, kuris itin greitai prisitaiko prie natūralios Jūsų kūno temperatūros. Visi Je Joue yra įkraunami, todėl Jums nebereikės rūpintis dėl ne laiku pasibaigusių elementų. Intensyvios vibracijos programos padovanos neišdildomą malonumą, o prisitaikančios formos teiks tikslią stimuliaciją į jautriausius Jūsų kūno lopinėlius.

Je Joue yra atsparūs vandeniui, todėl savo malonumu galėsite mėgautis ir visiškai atsipalaiduoti vonioje, duše ar baseine. Neribokite fantazijos, su Je Joue Jūsų solo ar poros žaidimai bus nukelti į aukštesnį lygį.

Je Joue kolekcijoje rasite vibratorių, vaginalinių kamuoliukų, analinių kaiščių, kurie kiekvieno vyro, moters ir poros intymų gyvenimo būdą nuskaidrins ryškiausiomis spalvomis.

Prekių atitinkančių paiešką nėra.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis