Kategorijos
Informacija pirkėjui
Fun Factory

Fun Factory

Vokietijos perlu vadiname Brėmene įsikūrusi Fun Factory komanda tiki, jog taip kaip ir mene, kulinarijoje ar sporte, išskirtinė kokybė, funkcionalumas bei patrauklus dizainas yra labai svarbios detalės ir erotiniame gyvenime. Pastebėję moterų susidomėjimą erotiniais žaislais bei siūlomas, nekokybiškas, iš Azijos vežamas intymias prekes, du draugai nusprendė, jog reikia pataisyti šią nemalonią situaciją.

Tada vokiečių sekso žaislų gamintojo Fun Factory pagrindine misija tapo ir yra iki šiol – sukurti intymius sekso žaislus, kurie atitiktų aukščiausius kokybės standartus bei būtų ne tik kokybiški ir funkcionalūs, tačiau ir stilingi bei patrauklūs. Pamažu Fun Factory tapo vienas didžiausių erotinių prekių gamintojų Europoje, kuris visas savo prekes gamina ne Azijos šalyse, o Vokietijoje.

Prieš paleisdamas į rinką savo produktus, gamintojas skiria ypatingą dėmesį kiekvienam gamybos žingsniui – geriausios idėjos yra perkeliamos ant popieriaus brėžinių, tuomet kuriami 3D prototipai, ir tikrinama, ar produktas išpildys kiekvieno pirkėjo poreikius ir lūkesčius.

Yra vienintelis dalykas, kuris galėtų sustabdyti Fun Factory sėkmę – tai staigiai sumažėjęs vyrų ir moterų susidomėjimas seksu!

Filtruoti
Kategorija
  1. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis