Kategorijos
Informacija pirkėjui

Fleshlight Madison Ivy Beyond Masturbatorius

Fleshlight Madison Ivy Beyond Masturbatorius
Kaina:
79,98 €

Paruošta siuntimui

Pajuskite svaiginančius įsiskverbimus kartu su masturbatoriumi „Madison Ivy Beyond“ iš „Fleshlight“, kuris atkartoja garsios filmų suaugusiems aktorės Madison Ivy vaginą. Iškilūs taškeliai, ruoželiai, gumbeliai, susiaurėjimai ir praplatėjimai atves Jus iki saldaus orgazmo.

arba užsakykite telefonu 
Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pagaminta Ispanijoje

Išsamiai apie masturbatorių Madison Ivy Beyond

Masturbatorius „Madison Ivy Beyond“ tiksliai atkartoja aktorės vaginą, o jo kanalas yra siauras ir su iškiliais taškeliais bei ruoželiais, tad Jūs patirsite magišką malonumą.

Masturbatorius sukurtas taip, kad patirtumėte tikroviškus pojūčius – tokius, kuriuos justumėte tikro vaginalinio sekso metu. Kaip ir kiti „Fleshlight“ masturbatoriai, „Madison Ivy Beyond“ masturbatorius vyrams suteikia galimybę kontroliuoti įsiskverbimą. Šiek tiek pasukite apatinį dėklo dangtelį ir pajauskite skirtumą.

Masturbatoriaus mova pagaminta naudojant revoliucinę ir patentuotą „SuperSkin“ technologiją, kuri suteikia neįtikėtinai švelnų ir minkštą pojūtį. Mova greitai prisitaiko prie kūno temperatūros, panardinkite ją į šiltą vandenį, tada patepkite lubrikantu ir mėgaukitės itin tikrovišku įsiskverbimu.

Masturbatoriaus dizainas ištobulintas komfortiškam savęs tenkinimui, o diskretiškas dėklas, leidžia jo paskirtį laikyti paslaptyje. Į žibintuvėlį panaši forma leidžia jį patogiai suimti delne.

Apie Madison Ivy

Nesvarbu, ar Jūs EDM festivalių, „žolytės“, ar „Dragon Ball Z“ gerbėjas, Madison Ivy yra kiekvieno vyro (ir moters) svajonė. Ši smulkutė filmų suaugusiems žvaigždė šviečia ekranuose nuo 2008 metų, o jos įgimtas seksualumas filmų suaugusiesiems industrijoje atsiskleidžia visu galingumu. Madison Ivy seksualiniu apetitu suaugusiųjų versle neprilygsta niekas, nes ši mergina tiesiog gimusi būti filmų suaugusiems žvaigžde. Tikra nimfomanė, pasirodymai aktorei yra labiau malonumas nei darbas, o vyrai ir moterys, po filmavimosi su ja, tiesiog virpa iš malonumo.

Dabar Jūs galite pažvelgti į Madison Ivy seksualumo pripildytas akis ir pajusti ją taip, kaip norėtumėte pajusti realybėje. Išpildykite savo svajones su žvaigždei skirtais „Fleshlight“ – „Beyond“ ir „Wonderland“ tekstūrų kanalais, kurie yra įkvėpti jos potraukio „Beyond Wonderland“ muzikos festivaliams. Dėl Madison žavesio ir gebėjimo suvilioti moteris bei vyrus, Jūs būsite priversti norėti dar ir dar.

Pagrindinės savybės

 • Originali Madison Ivy vaginos forma
 • Stimuliuojanti kanalo tekstūra
 • Pakuotėje – lubrikanto pakelis
 • Diskretiška pakuotė

Produkto specifikacija

 • Skirta: moterims
 • Ilgis: 27 cm
 • Skersmuo: 10 cm
 • Pagaminta iš: SuperSkin medžiagos
 • Spalva: kūno spalvos
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Kanalas: beylong
 • Imituoja: vaginą
 • Kanalo ilgis: 25,4 cm
 • Sukurta naudoti: daug kartų
 • Kilmės šalis: Ispanija
 • Gamintojas: Fleshlight International S.L.

Naudojimo instrukcija

Priežiūra: Po naudojimo ištraukti movą iš dėklo. Plauti movos išorę ir vidų šiltu tekančiu vandeniu ir sekso žaislams skirtu valikliu. Mova prieš dedant ją atgal į dėklą privalo būti visiškai išdžiūvusi. Siekant išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, rekomenduojama naudoti masturbatorių atnaujinančią pudrą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis