Kategorijos
Informacija pirkėjui
Informacija Informacija dėl koronaviruso. Romantika.lt vykdo veiklą kaip įprasta, tačiau imasi papildomų priemonių Jūsų ir mūsų darbuotojų saugumui užtikrinti. Skaitykite plačiau

Informacija dėl koronaviruso

Reaguodami į šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje, Romantika.lt informuoja Jus apie nedidelius pasikeitimus savo veikloje.

Mes turime prekių atsargų keletui mėnesių, todėl vykdysime veiklą kaip įprasta, tačiau imamės papildomų saugos priemonių. Prekių tiekimas iš gamintojų ir tiekėjų nėra sutrikęs, tad savo atsargas nuolatos pildysime.

Jūsų ir mūsų darbuotojų saugumas bei sveikata

Mes ėmėmės papildomų priemonių, kad siuntos būtų supakuotos ir Jums pristatytos saugiai. Siuntas pakuojantis darbuotojas dėvi darbo saugos priemones, t.y., apsaugines pirštines ir veido kaukę, o pakavimo paviršiai yra periodiškai dezinfekuojami medicininėmis dezinfekcijos priemonėmis. Darbuotojams yra sudarytos sąlygos periodiškai dezinfekuoti rankas ir darbo priemones.

Siuntų pristatymas

Omniva paštomatai

Dėl išaugusio siuntų skaičiaus ir paštomatų užimtumo, kai kurių siuntų pristatymas gali vėluoti 1-5 darbo dienas.

Siuntos, kurios netelpa į pilnai užimtus paštomatus, bus automatiškai nukreipiamos į artimiausią laisvą OMNIVA paštomatą be išankstinio perspėjimo.

Prašoma iš Omniva savitarnos terminalų siuntas atsiimti kaip įmanoma operatyviau, siekiant išvengti žmogiškojo kontakto ir siuntų vėlavimo.

DPD kurjeriai

Nuo 2020 m. kovo 17 d. apmokėti užsakymą pristatymo metu galima tik banko kortele, grynų pinigų kurjeris priimti negali.

Nuo 2020 m. kovo 16 d. bus vykdomas bekontaktis siuntų pristatymas.

Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.

2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo.

3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.

4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

SVARBU: Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

DPD Pickup terminalai

Laikinai visos siuntos DPD Pickup savitarnos terminaluose bus saugomos 3 dienas.

Siunta saugoma 72 val. nuo to momento, kai siuntos gavėjas gauna SMS žinutę su durelių PIN kodu.

LPExpress24 savitarnos terminalai ir Lietuvos pašto skyriai

Siuntos į LP Express savitarnos terminalus ir Lietuvos pašto skyrius yra pristatomos kaip įprasta.

Pašto skyriai dirbs įprastu grafiku. Esantys prekybos centruose trumpins savo darbo laiką atsižvelgiant į prekybos centrų darbo laiką.

Ribojamas klientų skaičius skyriuje, t. y., vienu metu skyriuje galės būti tiek žmonių, kiek yra klientų aptarnavimo vietų.

Prašoma iš LP Express savitarnos terminalų siuntas atsiimti kaip įmanoma operatyviau, siekiant išvengti žmogiškojo kontakto.

Prekių grąžinimas ir keitimas

Jūsų siunčiamos siuntos su grąžinamomis arba keičiamomis prekėmis bus laikomos „karantine“ ne mažiau kaip 72 valandas, prieš atidarant siuntos pakuotę.

Mūsų greitas grąžinimo procesas, deja, užtruks trimis dienomis ilgiau, tačiau vis tiek bus trumpesnis nei numatyta teisės aktuose.

Prekių atsiėmimas sandėlyje

Prekių atsiėmimas mūsų sandėlyje yra negalimas iki atskiro nurodymo.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis