Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibruojantys antpirščiai

Dabar vibracijomis galėsite stimuliuoti sunkiai prieinamus, intymius kūno taškus, kurie trokšta pulsuojančio, jaudinančio prisilietimo. Nesvarbu, kur bekeliautumėte, paįvairinkite savo meilės žaidimus, kadangi vibruojantys antpirščiai yra itin kompaktiški, ergonomiški, nedideli žaisliukai, kurie nei kiek nenusileidžia savo vibracijų stiprumu kitiems sekso žaislams. Visi vibruojantys antpirščiai turi kilpelę pirštui, ir išsiskiria savo unikaliais dizainais – stimuliuojančiomis tekstūromis, ryškiaspalvėmis spalvomis ir skirtingomis formomis. Sujaudinkite antrąją pusę vienu piršteliu!

Vibruojančių antpirščių kaina

Vibruojantys antpirščiai yra dviejų tipų – su elementais arba įkraunami USB jungtimi. Jei norite paprasto, vieną vibracijos intensyvumo lygį turinčio antpirščio, jo kaina tesiekia 10,98 €. Vis dėlto, didesnį malonumą ir galingesnes pulsacijas Jums padovanos USB jungtimi įkraunami, keletą vibracijos intensyvumo lygių turintys antpirščiai, kurių kaina prasideda nuo 38,98 €.

Vibruojantys antpirščiai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Platų vibruojančių antpirščių asortimentą siūlo tokie puikiai klientų poreikius ir lūkesčius išmanantys  gamintojai kaip bijoux-indiscrets, Shots Toys,Adrien Lastic, BMS Factory ir kiti. Galėsite rinktis iš įvairiausių spalvų, formų, medžiagų antpirščių, kurių kompaktiškas dydis apgaus ne vieną – nors šie sekso žaisliukai nedideli, tačiau dovanos intensyvias ir stiprias vibracijas.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (6)
 2. (2)
 3. (6)
 4. (5)
 5. (2)
 6. (1)
 7. (2)
 8. (1)
Gamintojas
 1. (1)
 2. (2)
 3. (3)
 4. (1)
 5. (1)
 6. (3)
 7. (1)
 8. (2)
 9. (4)
 10. (2)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis