Vibruojantys antpirščiai

17 prekių

Dabar vibracijomis galėsite stimuliuoti sunkiai prieinamus, intymius kūno taškus, kurie trokšta pulsuojančio, jaudinančio prisilietimo. Nesvarbu, kur bekeliautumėte, paįvairinkite savo meilės žaidimus, kadangi vibruojantys antpirščiai yra itin kompaktiški, ergonomiški, nedideli žaisliukai, kurie savo vibracijų stiprumu nenusileidžia net ir didesniems sekso žaislams. Vibruojantys antpirščiai dažniausiai turi kilpelę pirštui, ir išsiskiria savo unikaliais dizainais – stimuliuojančiomis tekstūromis, ryškiaspalvėmis spalvomis ir skirtingomis formomis. Sujaudinkite antrąją pusę vienu piršteliu!

Vibruojančių antpirščių kaina

Vibruojantys antpirščiai yra dviejų tipų – su elementais arba įkraunami USB jungtimi. Jei norite paprasto, vieną vibracijos intensyvumo lygį turinčio antpirščio, jo kaina tesiekia 10,98 €. Vis dėlto, didesnį malonumą ir galingesnes vibracijas Jums padovanos USB jungtimi įkraunami, keletą vibracijos intensyvumo lygių turintys antpirščiai, kurių kaina prasideda nuo 29,98 €.

Vibruojantys antpirščiai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Platų vibruojančių antpirščių asortimentą siūlo tokie puikiai klientų poreikius ir lūkesčius išmanantys  gamintojai kaip Satisfyer, ToyJoy, BMS Factory ir kiti. Galėsite rinktis iš įvairiausių spalvų, formų, medžiagų antpirščių, kurių kompaktiškas dydis apgaus ne vieną – nors šie sekso žaisliukai nedideli, tačiau dovanos intensyvias ir stiprias vibracijas.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 5
 2. 2
 3. 1
 4. 2
 5. 7
Gamintojas
 1. 1
 2. 1
 3. 2
 4. 2
 5. 1
 6. 1
 7. 1
 8. 1
 9. 1
 10. 1
 11. 4
 12. 1
Daugiau
Prekės 1717

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis