Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibratoriai su rutuliukais

Vibratorių kategorija, skirta tikroms malonumų mėgėjoms – vibratoriai su rutuliukais. Tai dar tobulesnė vibratoriaus kiškučio versija. Visi vibratoriai šioje kategorijoje turi vieną bendrą bruožą – korpuse įmontuotus rutuliukus. Iš metalo ar plastiko pagaminti rutuliukai stimuliuos vidines makšties sieneles ir G tašką, dovanodami nepakartojamą malonumą. Vibratoriai turi ir daugiau privalumų: besisukančias galvutes, stimuliuojančios tekstūros paviršių, dažnai ir įvairių formų klitorio stimuliatorius.

Vibratorių su rutuliukais kaina

Vibratoriaus kainą nulemia jo turimos vibracijos programos, papildomos funkcijos ir naudojamos medžiagos. Patį paprasčiausią vibratorių su rutuliukais galite įsigyti už 27,98 €, tačiau už maždaug 45 € galite išsirinkti žaislą su patogesniu valdymu, įvairesnėmis vibracijos programomis ir besisukančia viršūnėle. Vibratorius už 60 € viduje jau turės metalinius rutuliukus, kurie garantuoja intensyvesnę stimuliaciją. Plati spalvų, dydžių, kainų ir galimybių įvairovė leis kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkantį.

Vibratoriai su rutuliukais Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Nesuklysime sakydami, jog vibratoriai su rutuliukais yra šimtaprocentinis orgazmo įrankis. Jie geba vienu metu teikti visapusišką stimuliaciją, vedančią pasitenkinimo link. Jei pasirinksite kompanijos EasyToys kiškutį su rutuliukais, Jūs tikrai nesuklysite, nes jie yra vieni galingiausių savo nišoje. Populiarieji ToyJoy, patikimi CalExotics leis atrasti naujas orgazmo galimybių ribas tikroms malonumų medžiotojoms.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (3)
 2. (4)
 3. (5)
 4. (1)
Ilgis, cm
 1. (1)
 2. (10)
 3. (7)
Skersmuo, cm
 1. (6)
 2. (13)
 3. (3)
Gamintojas
 1. (2)
 2. (2)
 3. (3)
 4. (1)
 5. (5)
 6. (2)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis