Kategorijos
Informacija pirkėjui

Pulsatoriai ir automatiniai vibratoriai

Pulsatoriai ir automatiniai vibratoriai – tai unikali vibratorių rūšis. Jo veikimo principas kardinaliai skiriasi nuo įprasto vibratoriaus – kuomet vibratorius turi vibracijos funkciją, pulsatorius dovanoja pulsacijas. Pulsacija nuo vibracijos skiriasi tuo, jog sekso žaislas ne paprastai vibruoja, o itin mažais judesiais juda į priekį ir atgal, ir taip sukuria unikalų, išskirtinį pojūtį. Tokiu būdu pulsatorius itin jaudinančiai masažuoja vaginalines sieneles, kuriose, ne paslaptis, slepiasi tūkstančiai nervų galūnėlių. Giluminio judesio dėka pulsatorius efektyviai masažuos ne tik klitorio pumpurėlį, tačiau maloningai išjudins ir visą klitorį, todėl pajusite visą įmanomą klitorio stimuliacijos malonumą.

Pulsatorių kaina

Dėl savo unikalios funkcijos ir galimybių, pulsatorių kaina prasideda nuo 138,98 €. Nepaisant to, jog kaina yra tikrai nemaža, pulsatorius vertas investicijų jei norite pajusti kažką naujo, unikalaus ir nenusakomo žodžiais. Vokietijoje gaminami pulsatoriai kainuoja nuo 159,98 €.

Pulsatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje turėsite galimybę pasirinkti iš keleto pulsatorių rūšių. Visame pasaulyje gerai žinomas vokiečių gamintojas Fun Factory pasiūlys aukšta kokybe pasižyminčius žaislus. Asortimentą taip pat papildo Zalo sekso žaislai – automatiniai vibratoriai.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
  1. (4)
  2. (4)
  3. (6)
  4. (1)
  5. (3)
  6. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis