Kategorijos
Informacija pirkėjui

Oralinio sekso simuliatoriai

Dabar oralinio sekso malonumais galite mėgautis net ik poros, tačiau ir solo žaidimų metu – tai padės įgyvendinti kompaktiško dydžio, idealiai delne telpantys ir daug vibracijų bei sukimosi programų dovanojantys oralinio sekso simuliatoriai. Simuliatoriai turi daug švelnių, glotnių ir minkštų silikoninių liežuvėlių, kurių dėka klitoris, speneliai ar bet kuri kita erogeninė kūno zona yra efektyviai stimuliuojama. Lengvas ir paprastas valdymas, žaismingas dizainas ir skirtingi sukimosi tempai – tai neabejotinai taps nepakartojama patirtimi.

Oralinių simuliatorių kaina

Oralinių simuliatorių kaina priklauso nuo jų turimų funkcijų – sukimosi bei vibracijos programų. Simuliatoriai su 3 sukimosi programomis ir tiek pat intensyvumo lygių kainuoja 48,98€. Tuo tarpu simuliatoriai su papildomomis funkcijomis – pavyzdžiui, G taško masažui skirta dalimi – kainuoja 98,98€. Brangesni žaislai turi daugiau sukimosi bei vibracijos programų.

Oraliniai simuliatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje rasite tokių aukštos kokybės gamintojų oralinių simuliatorių kaip LELO bei Feelztoys. Asortimente gausu įvairių spalvų – rožinės, baltos, purpurinės – oralinio sekso simuliatorių, kurių kompaktiškas dydis leis žaislą visur ir visada turėti su savimi. Patirkite oralinio sekso malonumą solo žaidimų metu ir valdykite liežuvėlius patys.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis