Kategorijos
Informacija pirkėjui

Suvenyrai ir pokštai

Ieškote linksmos ir šelmiškos dovanos? Išlaisvinkite savo vaizduotę ir rinkitės pačius beprotiškiausius mūsų siūlomus suvenyrus ir pokštus! Pralinksminkite draugus, nustebinkite bosą ar paerzinkite antrąją pusę. Nevaržykite savęs per mergvakarius ir bernvakarius, būkite išradingi ir originalūs. Išsklaidykite nuobodulio debesis savo miegamajame ir atsipalaiduokite su intymiais žaidimais.

Jei norite iškrėsti linksmą išdaigą bičiuliui ar bičiulei, tam puikiai tiks linksmieji pokštai. Juokas ir gera nuotaika garantuoti. Puodelis su viliojančiomis merginomis Jam arba mieli pliušiniai žaislai Jai. Be to, koks bernvakaris ar mergvakaris be linksmybių ir pokštų? Erotiniai žaidimai išsklaidys rutiną poros miegamajame ir įneš ryškių spalvų. Jie leis atsipalaiduoti ir sujungti juoką bei jausmingumą ir padės išlaisvinti Jūsų vaizduotę.

Suvenyrai ir pokštai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Siūlome Jums pačias geriausias bernvakario, mergvakario ir kitų švenčių idėjas. Erotinių prekių gamintojai You2Toys, Fleshlight, NMC, Pipedream, Naughty Bunny pagelbės Jums kuriant geros nuotaikos atmosferą. Padovanokite savo intymiam gyvenimui ryškių ir romantiškų spalvų paletę.
Filtruoti
Kaina
-
Gamintojas
 1. (1)
 2. (1)
 3. (1)
 4. (2)
 5. (4)
 6. (1)
 7. (5)
 8. (3)
 9. (4)
 10. (27)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis