Kategorijos
Informacija pirkėjui
Sqweel

Sqweel

Išskirtinis, unikalaus dizaino ir teikiantis tokį malonumą, apie kurį svajoja kiekvienas – tai nuostabusis Sqweel.

Oralinį seksą simuliuojantys vibratorius ir masturbatorius yra sukurti moterų ir vyrų solo malonumams, tačiau savo darbą puikiai atliks ir poroje.

„Sqweel 2“ oralinis simuliatorius moterims. 10 itin švelnių silikoninių liežuvėlių nukels tiesiai į palaimos viršūnę o 3 sukimosi greičiai suteikia galimybę rinktis tarp švelnių glamonių ir pašėlusio ritmo. Moterys, išbandžiusios šį nepaprastą žaislą tikina, kad jis apdovanoja protą temdančiais orgazmais, be to, yra nepaprastai tylus.

„Sqweel XT“ oralinis simuliatorius vyrams. Unikalus, išskirtinio dizaino masturbatorius, 10 švelnių, ar intensyvesniems pojūčiams skirtų liežuvėlių, sukurtų kvapą gniaužiančiam malonumui. Minimalistinis dizainas, įkraunamas USB jungtimi ir vandeniui atsparus masturbatorius vos pasirodęs sukėlė tikrą revoliuciją vyriškų sekso žaislų rinkoje. Vyrai, išbandę „Sqweel XT“ vienbalsiai tikina, kad jis teikia neįtikėtinai tikrovišką oralinio sekso simuliaciją. 3 vibracijos intensyvumo lygiai ir 3 vibracijos programos, leidžia pasirinkti labiausiai jaudinantį tempą. O, jei išbandysite simuliatorių su savo antrąja puse...

Filtruoti
Kaina
-
Kategorija
  1. (2)
  2. (1)
Spalva
  1. (2)
  2. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis