Kategorijos
Informacija pirkėjui
Sliquid

Sliquid

Sakoma, kad visi išradimai atsiranda iš būtinumo. Natūralių ir organinių lubrikantų linijos Sliquid įkūrėjo amerikiečio Dean Elliott įkvėpimas buvo jo žmona, kuri kaip ir daugelis moterų buvo alergiška glicerinui ir kitiems alergiją sukeliantiems ir dažnai lubrikantuose naudojamiems ingredientams. Taigi, jo noras virto realybe – taip atsirado 100% natūralūs Sliquid lubrikantai.

Gamintojo vizija – sukurta jautrių moterų, jautrioms moterims. Sliquid davė pažadą sau ir savo klientėms, jog jų prioritetas visada bus saugumas ir komfortas, o ne kaina ir pigūs, tačiau ne visada saugūs produktai. Šiandien Sliquid turi per 60 produktų, kurie tinka ypač jautrioms moterims. Dėl sudėtyje naudojamų tik natūralių ingredientų, Sliquid produkciją gali rinktis ir veganai.

Kodėl rinktis Sliquid? Produktų sudėtyje nėra glicerino, parabenų ir kitų cheminių medžiagų, o vietoj jų lubrikantai praturtinti organiniais, natūraliais ir visiškai saugiais ingredientais. Linijos Sliquid Organics lubrikantai praturtinti alijošiaus ir kitais augalinės kilmės ekstraktais, kaip hibiscus, žalioji arbata, linai. Be to, kiekvienai pakuotei pagaminti naudojamos tik perdirbamos medžiagos.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis