Kategorijos
Informacija pirkėjui
SenseMax

SenseMax

SenseMax sukėlė tikrą revoliuciją, sekso žaislų vyrams, rinkoje. Įkurta tikrų savo srities asų, SenseMax žino, kokią svarbią vietą šiuolaikiniame gyvenime užima naujosios technologijos. Šioms vis giliau ir neapibrėžtomis trajektorijomis judant mūsų asmeniniu gyvenimu, jos intensyviai veržiasi ir į seksualinę erdvę.

SenseMax panaikino ribą tarp įsivaizduojamo ir realaus pasaulių, taip suteikdamas nepakartojamą solo patirtį vyrams. Naudodami novatorišką ir funkcionalų dizainą įveikia visas bedugnes tarp virtualaus ir realaus intymiojo gyvenimo, taip suteikdamas vartotojui neprilygstamai jausmingą patirtį. Vibruojančio masturbatoriaus ir virtualios realybės akinių duetas leidžia vyrams pajusti ir įsijausti į itin tikroviškus solo žaidimų pojūčius.

SenseMax žino, kad vaizduotės sukuriamas erotinis teatras yra tobula seksualinių žaidimų vieta, todėl žaidimai virtualios dimensijos lygmenyje, dovanoja seksualinio geidulio pasotinimą bei slapčiausių fantazijų išpildymą ir visa tai – viename rinkinyje.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis