Kategorijos
Informacija pirkėjui

Seksualūs peniuarai ir chalatai

Mėgstate klasiką ir eleganciją? Dieną dėvite nepriekaištingai apgalvotą garderobą? Tuomet vakarui rinkitės mūsų siūlomus peniuarus ir seksualius chalatėlius. Galime pasiūlyti atviresnius, itin seksualius ir netgi labai subtilius modelius. Puošti nėriniais ir kitomis intriguojančiomis detalėmis, įvairiausių spalvų, kad išsirinktumėte kažką sau.

Peniuarų ir chalatų kaina

Jums tereikia žinoti ko ieškote ir kaip norite pasipuošti. Siūlome platų peniuarų ir chalatų pasirinkimą, todėl pas mus galite išsirinkti ir apdarą kainuojantį nuo 20 €. Apie 25 € eurus kainuojantis apatinis trikotažas yra puoštas aukštesnės kokybės nėriniais ar kitomis detalėmis. Už daugiau nei 30 € galite įsigyti ir chalato bei kelnaičių komplektą.

Peniuarai ir chalatai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Pasipuoškite viliojančiu peniuaru ar seksualiu chalatėliu ir įteikite dovaną jo akims. Jūs atrodysite tiesiog nuostabiai! Prie daugumos mūsų siūlomų peniuarų ir chalatėlių yra ir derančios kelnaitės. Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome platų peniuarų ir chaltėlių iš Obssesive, Leg Avenue, Baci ir kitų gamintojų, pasirinkimą.

Filtruoti
Kaina
-
Dydis
 1. (2)
 2. (44)
 3. (44)
 4. (44)
 5. (36)
 6. (17)
Spalva
 1. (9)
 2. (28)
 3. (1)
 4. (3)
 5. (2)
 6. (1)
 7. (1)
 8. (1)
 9. (3)
Gamintojas
 1. (2)
 2. (7)
 3. (3)
 4. (33)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis