Kategorijos
Informacija pirkėjui

Seksualios glaustinukės ir triko

Glaustinukės ir triko yra ne tik vienas patogiausių, bet ir vienas seksualiausių dailiosios lyties atstovių apatinių drabužių. Gaminamos iš kūnui malonių medžiagų, jos ne tik išryškina privalumus, bet ir pridengia trūkumus... Būkite drąsios ir miegamajame rinkitės atviras, arba sužibėkite elegancija su subtiliai nėriniuotomis glaustinukėmis ir triko.

Glaustinukių ir triko kaina

Mūsų glaustinukių asortimente yra prekių pagal kiekvienos skonį, reikalavimus ir figūrą. Šie seksualūs drabužėliai vidutiniškai kainuoja apie 20-25 €, tačiau galime pasiūlyti ir pigesnių, ir brangesnių, įvairiausių stilių ir spalvų glaustinukių. Daugiau nei 30 € kainuojančios glaustinukės išsiskiria aukštesne kokybe, įdomesniais modeliais ar kirpimais.

Glaustinukės ir triko Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Dekoruotos nėriniais, kristalais, juostelėmis, žaismingais kaspinais ar išmargintos siuviniais, elegantiškų ar akį traukiančių spalvų, atviros ar santūrios glaustinukės laukia Jūsų, mielos damos! Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje siūlome platų, glaustinukių, bodžių ir triko iš Obssesive, Leg Avenue, Baci ir kitų gamintojų, pasirinkimą.

Filtruoti
Kaina
-
Dydis
 1. (12)
 2. (55)
 3. (55)
 4. (54)
 5. (38)
 6. (16)
 7. (5)
Spalva
 1. (3)
 2. (44)
 3. (5)
 4. (6)
 5. (3)
 6. (1)
 7. (2)
Gamintojas
 1. (4)
 2. (3)
 3. (4)
 4. (2)
 5. (13)
 6. (7)
 7. (1)
 8. (21)
 9. (2)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis