G taškas

G taškas G taškas

Tikriausiai tektų ilgai paieškoti suaugusio žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie G tašką. Pirmą kartą šis taškas paminėtas penktajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Taigi vis dėlto kelia nuostabą faktas, kad per daugiau nei šešis dešimtmečius medicina apie šį tašką spėjo išsiaiškinti pakankamai mažai – tiek, kad netgi palieka erdvės svarstymams, ar G taškas apskritai egzistuoja.

Pirmasis G tašką atrado Ernstas Gräfenbergas, o jo atradimą vėliau išsamiau nagrinėjo ir seksologai Alice Kahn Ladas, Beverly Whipple ir John D. Perry studijoje „Taškas G ir kiti žmogaus seksualumo atradimai“. Būtent ši knyga padėjo išpopuliarinti G taško terminą, pavadinant jį Gräfenbergo garbei. Taip G taško paslaptis tapo prieinama visuomenei: šis pavadinimas ėmė šmėžuoti ir medicininėje literatūroje, ir populiarių žurnalų puslapiuose. Tiesa, debatai apie tašką G nenutyla iki šiol: net ir mokslo sluoksniuose vis dar diskutuojama, ar šis taškas – realus, ar jis – tik populiarus mitas?

Atrodytų, kaip galima nesutarti tokiu paprastu klausimu? Juk viskas elementaru: jei G taškas egzistuoja anatomiškai, jį turėtų turėti visos moterys.

Galima teigti, kad taip ir yra. Šiek tiek žemiau moters klitorio yra šlaplė. Šlaplės ilgis yra maždaug 4–6 centimetrai, o jos vidus padengtas minkštu audiniu, primenančiu kempinę – būtent šis audinys ir yra tai, kas vadinama G tašku. Ši sritis stimuliuojama ne iš išorės, o per vidinę makšties sienelę. Taškas G yra tam tikra zona viršutinėje makšties sienelės dalyje, maždaug 5–8 centimetrų gylyje. Šią sritį galima lengvai apčiuopti lytinio susijaudinimo metu, kadangi šlaplės audinys išbrinksta ir makštyje ši vieta jaučiama kaip labiau gruoblėta, turi kitokią tekstūrą, nei kitos sienelės. Būtent dėl šios priežasties moteris pirmiausiai turėtų būti tikrai susijaudinusi, kad būtų galima stimuliuoti G tašką, priešingu atveju jis bus nejautrus ir sunkiai atrandamas.

Taigi, kaip matote, G taško paslaptis nėra jokia amžiaus mįslė. Ir nors šį tašką turi kiekviena moteris, anaiptol ne visos jį jaučia vienodai, be to, ne visoms jo stimuliacija teikia tokį pat stiprų malonumą. Dažnai teigiama, kad orgazmas, patiriamas stimuliuojant G tašką, yra vienas stipriausių ir maloniausių. Tačiau svarbu pridurti: tikrai ne visoms moterims be išimties.

Kaip rasti G tašką?

G taškas yra tokioje vietoje, kad įsiskverbus į makštį peniu, jį pasiekti vis dėlto pakankamai sudėtinga. Todėl vaginalinei stimuliacijai turėtumėte rinktis tokias sekso pozas, kurių metu būtų stimuliuojamas G taškas, pavyzdžiui, šuniuko. Tačiau stimuliacija peniu, net ir pasirinkus tinkamą pozą, ne visuomet suveikia, taigi pradėti patartina nuo stimuliacijos pirštais. Tai moteris gali padaryti pati arba paprašyti savo partnerio. Pati suradusi savo G tašką moteris geriau žinos, kas ją jaudina ir teikia daugiausia malonumo bei kaip to pasiekti.

Prieš pradedant stimuliaciją pirštais, privalu žinoti, kad kiekvieną moterį skirtingi judesiai veikia skirtingai. Galite pirmiausiai pabandyti trinti G tašką slankiodami pirštą pirmyn ir atgal, galite sukti pirštą ratais. Svarbiausia čia yra nemažas spaudimas, kadangi švelni G taško stimuliacija yra visiškai neveiksminga. Tačiau tam, kad tiksliai išsiaiškintumėte, kas jaudina Jūsų partnerę, turite jos paklausti. Kiekvienas žmogus savo kūną pažįsta geriausiai, taigi pats sau yra patikimiausias informacijos šaltinis. Todėl, jei partneris drovisi paklausti, kas Jums labiausiai patinka, nebijokite pati garsiai pasakyti, kaip turėtų vykti stimuliacija ir kas Jums maloniausia. Jeigu dar nesate išbandę G taško stimuliacijos, galite išmėginti kelis stimuliacijos būdus ir galiausiai išsirinkti vieną iš Jums labiausiai patikusių.

Kaip stimuliuoti G tašką?

Viena labiausiai jaudinančių technikų – piršto sulenkimas ir ištiesimas, tarsi rodant „eikš čia“. Turėtumėte pirštus traukti link savęs ir šiek tiek žemyn. Paklauskite partnerės, ar judesiui pakanka spaudimo. Pradėti reikėtų šiek tiek švelniau ir, judant toliau, spausti vis stipriau. Kai kurios moterys mėgsta tikrai stiprų spaudimą ir nedaug judesio, kitoms reikia ir vieno, ir kito.

Vien tik taško G stimuliacijos kai kurioms moterims nepakanka. Tuomet galite tuo pat metu liesti ir klitorį. Galite išbandyti ir stimuliaciją dviem pirštais. Pirmiau braukite vieną, o paskui kitą, lyg žingsniuodami. Taip pat galite išbandyti ne tik judesį viduje, bet ir įkišdami ir ištraukdami pirštus. Taip prailginsite patį judesį ir tai primins stimuliaciją peniu, tačiau tuo pat metu liečiant G tašką.

Dar kitoms moterims norisi ne tik stimuliacijos pirštais. Tokiu atveju reikėtų rinktis specialiai G taško stimuliacijai sukurtus žaisliukus. Jie gaminami iš įvairiausių medžiagų: stiklo, metalo, plastiko ar netgi medžio. Kiekviena medžiaga pasižymi skirtingomis savybėmis, tekstūra, todėl prieš nusprendžiant, kas patinka labiausiai, rekomenduojama išmėginti įvairius variantus.

G taško stimuliacijai skirti dildo ir vibratoriai išsiskiria savo forma – jie yra ne tiesūs, bet lenkti, kad būtų galima lengvai pasiekti reikiamą vietą. Kadangi G taškas yra stimuliuojamas vibratoriaus ar dildo galvute, galvučių galima atrasti daug ir įvairių. Vienos yra didelės ir primena penio galvutę, kitos turi įdubimus ir griovelius, dar kitos – gana siauros ir smailėjančios. Kitaip tariant, pasirinkti tikrai yra iš ko, nes sekso prekių gamintojai tikrai pagalvojo apie kiekvienos moters individualius poreikius ir malonumą. Jeigu naudojatės nevibruojančiu dildo, tuomet galite stimuliuoti klitorį vibratoriumi. Galimybių yra tikrai daug, taigi tik nuo Jūsų priklauso, ar norėsite sau dovanoti ypatingą malonumą.

Problemos, dėl kurių neverta jaudintis

G taškas yra itin glaudžiai anatomiškai susijęs su šlaple, todėl dažna moteris, taško stimuliacijos metu, jaučia norą šlapintis. Tai vyksta ne dėl tikro poreikio šlapintis, bet dėl spaudimo, sukeliamo iš vidaus. Su šiuo jausmu derėtų apsiprasti ir nekreipti į tai per daug dėmesio.

Iš pradžių tai gali kelti šiokį tokį diskomfortą, todėl moterys nevalingai sutraukia šlaplės raumenis, skirtus sulaikyti šlapimo pratekėjimą. Vis dėlto reikėtų elgtis priešingai – stengtis koncentruotis į pačią stimuliaciją. Gilus kvėpavimas padės Jums atsipalaiduoti. Taip pat nereikėtų jaudintis, jeigu G taško stimuliacija, nors pirmą kartą ir buvo maloni, dabar nesuteikia Jums jokių ypatingų pojūčių. Tai priklauso nuo moters jautrumo ir netgi psichologinės būklės, gebėjimo atsipalaiduoti.

Gali įvykti ir atvirkščiai: jei pirmą kartą stimuliacija nesuteikė jokių ypatingų pojūčių, tai nereiškia, kad taip nutiks ir antrą kartą. Išmokusios gerai suprasti savo kūną ir jo poreikius, moterys geriau kontroliuos ir savo seksualinį gyvenimą. Svarbiausia yra neversti savęs elgtis vienaip ar kitaip ir įsiklausyti į tai, ko nori Jūsų kūnas, bei visuomet tai išsakyti partneriui.

G taškas iš tiesų yra ypatinga vieta kiekvienos moters kūne. Jeigu dar jos neatradote, galbūt laikas pabandyti? Juolab, kad tai gali leisti Jums pajusti nuostabiausią orgazmą, dažnai dar vadinamą moters ejakuliacija.

Sekantis Kėgelio pratimai
Ankstesnis Šiurkštus seksas
Esanti informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų, bei naudojami slapukai.
Spausdami „Taip, sutinku“ patvirtinkite, kad esate pilnametis asmuo ir sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs galite pasirinkti kuriuos slapukų tipus leidžiate slapukų nustatymuose. Daugiau apie slapukų naudojimą sužinokite mūsų privatumo politikoje.

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis