Kategorijos
Informacija pirkėjui

My.Size 47, 10 vnt. Prezervatyvai

My.Size 47, 10 vnt. Prezervatyvai
Kaina:
11,98 €

Paruošta siuntimui

„My.Size“ – tai revoliucinė, unikali, aukštos kokybės prezervatyvų linija, kuri atsakys į lemtingą klausimą: „Kokio dydžio prezervatyvo man reikia?“. Išsimatuokite, sužinokite savo tikslų penio dydį ir mėgaukitės specialiai Jūsų pasididžiavimui sukurta apsisaugojimo priemone iš „My.Size“ asortimento! „47“ prezervatyvai yra pagaminti iš natūralaus latekso ir tinkami veganams.

arba užsakykite telefonu 
Greitas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės buteliukas ar kita talpa privalo būti neatidaryti, apsauginė plėvelė arba saugos lipdukai nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pagaminta Vokietijoje

Išsamiai apie prezervatyvus My.Size 47

Vokiečių prekės ženklas „My.Size“ teigia, jog daugelis vyrų nežino, kokio dydžio yra jų penis. Vis dėlto, norint patirti maksimalų malonumą, tai įmanoma tik tada, kuomet prezervatyvas idealiai atitinka individualius išmatavimus. Prekės ženklo linija pristato apsisaugojimo priemones, kurios yra sukurtos būtent Jūsų peniui.

Iš natūralaus latekso pagaminti, aukštos kokybės prezervatyvai „47“, dėka tikslių išmatavimų, padės išvengti tokių nemalonių problemų, kaip nuslydimas, plyšimas bei menkai juntama stimuliacija. Prezervatyvai yra tinkami veganams. Patogi 10 vnt. pakuotė.

Nežinote, kuris „My.Size“ prezervatyvas Jums tiktų? Išskirtinė prekės ženklo dydžių lentelė padės išsirinkti individualiai Jūsų peniui sukurtus prezervatyvus. Išsimatuoti penio dydį galite dviem būdais:

Su unikaliu „My.Size“ penio dydžių gidu;

Su išmaniąja „My.Size“ programėle.

Dydžių gido dešinėje pusėje rasite matavimo juostelę – atsispausdinkite gidą ir iškirpkite juostelę pagal punktyrais pažymėtas linijas. Viršutinėje matavimo juostelės dalyje yra nurodyti „My.Size“ dydžiai – nuo mažiausio iki didžiausio – o apatinėje dalyje rasite punktyrais pažymėtą liniją, kuri žymi matavimo ribą. Jums tereikia apjuosti penį matavimo juostele, sulyginti punktyrinę liniją su juostelėje pažymėtais dydžiais ir sužinosite, kuris „My.Size“ linijos prezervatyvas yra skirtas Jums.

Norėdami išmatuoti pasididžiavimą programėle, Jums tereikia paspausti programėlės nuorodą savo išmaniajame telefone. Apverskite ekraną horizontalia padėtimi ir pridėkite sustandėjusį penį prie dydžių lentelės.

Pagrindinės savybės

  • Sukurti individualiam penio dydžiui
  • Išskirtinė dydžių lentelė
  • Galimybė išsimatuoti patiems
  • Tinkami veganams

Produkto specifikacija

  • Kiekis pakuotėje: 10 vnt.
  • Pagaminta iš: natūralaus latekso
  • Nominalus plotis: 4,7 cm
  • Galioja iki: 2021-04
  • Kilmės šalis: Vokietija
  • Gamintojas: R&S consumer goods GmbH

Prezervatyvų dydžių lentelė

Nominalus plotis – prezervatyvų gamintojų naudojamas dydis klasifikuoti prezervatyvus pagal skersmenį ir apimtį. Tai yra ant plokštumos paguldyto ir ištiesto prezervatyvo plotis. Jūsų patogumui pateikiame prezervatyvų dydžių lentelę.

DydisNominalus plotisPenio skersmuoPenio apimtis
Mažesnis4.7 cm3.0 cm9.4 cm
4.8 cm3.1 cm9.6 cm
4.9 cm3.1 cm9.8 cm
5.0 cm3.2 cm10.0 cm
5.1 cm3.2 cm10.2 cm
Vidutinis5.2 cm3.3 cm10.4 cm
5.3 cm3.4 cm10.6 cm
5.4 cm3.4 cm10.8 cm
5.5 cm3.5 cm11.0 cm
5.6 cm3.6 cm11.2 cm
5.7 cm3.6 cm11.4 cm
Didesnis5.8 cm3.7 cm11.6 cm
5.9 cm3.8 cm11.8 cm
6.0 cm3.8 cm12.0 cm
6.1 cm3.9 cm12.2 cm
6.2 cm3.9 cm12.4 cm
Didelis6.3 cm4.0 cm12.6 cm
6.4 cm4.1 cm12.8 cm
6.5 cm4.1 cm13.0 cm
6.6 cm4.2 cm13.2 cm
6.7 cm4.3 cm13.4 cm
6.8 cm4.3 cm13.6 cm
6.9 cm4.4 cm13.8 cm

Pateikti penio matmenys erekcijos metu. Prezervatyvai yra elastingi, todėl galite naudoti mažesnį prezervatyvą nei nurodyta dydžių lentelėje. Nenaudokite per didelio prezervatyvo, nes padidėja rizika jam nuslysti lytinio akto metu.

Naudojimo instrukcija

Prezervatyvus laikykite kambario temperatūroje, sausoje ir tamsioje vietoje. Venkite laikyti vietose, kur prezervatyvai gali patirti mechaninį poveikį ir būti pažeisti, pavyzdžiui, kelnių galinėje kišenėje ar piniginėje. Nenaudokite prezervatyvų pasibaigus galiojimo laikui.

1.
Žingsnis nr. 1
Patikrinę, ar prezervatyvo pakuotė nėra pažeista, atsargiai abiem rankomis atplėškite įpakavimą ir ištraukite prezervatyvą.
2.
Žingsnis nr. 2
Įsitikinkite, ar prezervatyvą dedate tinkamai – ritinėlis turi būti išorėje. Prezervatyvas turi lengvai išsivynioti, o jo galvutė žiūrėti į viršų.
3.
Žingsnis nr. 3
Viena ranka užspauskite prezervatyvo rezervuarą, kad jame neliktų oro – tai sumažins prezervatyvo plyšimo tikimybę ejakuliacijos metu.
4.
Žingsnis nr. 4
Laikydami rezervuarą, kita ranka vyniokite prezervatyvą žemyn per visą erekcijoje esančio penio ilgį, kol juo padengsite visą penį.
Po ejakuliacijos, ištraukdami penį, prezervatyvą prilaikykite ranka, kad jis nenuslystų. Panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę. Prezervatyvų negalima mesti į unitazą. Prezervatyvą galima naudoti tik vieną kartą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai (1)

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Tobulybė
Puikūs prezervatyvai, ploni, atitinka dydį, pasiekiamas pilnas atsipalaidavimas ir pojūtis.
Zilvinas 2020-06-18

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis