Kategorijos
Informacija pirkėjui

Omniva žaidimo taisyklės

Omniva žaidimas

Žaidimo laimėtojas

Atsitiktine tvarka, laimėtuju atrinktas užsakymas nr. ROM-****-*0414, kuris buvo pristatytas į Vilniaus DOMUS PRO Omniva paštomatą.

Sveikiname laimėtoją ir Ačiū visiems dalyvavusiems!

Omniva žaidimo taisyklės

1. Akcijos organizatorius

1.1. UAB „Technet“ (toliau – Organizatorius), organizuoja akciją. Pirkite www.romantika.lt bet kurią prekę, rinkitės pristatymą į Omniva paštomatą ir dalyvaukite loterijoje (toliau – Akcija), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

2. Akcija

2.1. Akcijos trukmė:
2.1.1. Akcija vyksta nuo 2017-9-21 iki 2017-10-21 (imtinai) www.romantika.lt internetinėje parduotuvėje.

2.2. Akcijos prekės:
2.2.1. Akcijoje gali dalyvauti asmenys, Akcijos metu įsigiję bet kurią prekę internetinėje svetainėje www.romantika.lt ir pasirinkę pristatymą į Omniva paštomatą.
2.2.3. Vienas užsakymas reiškia vieną atskirą loterijos registraciją. Kuo daugiau užsakymų, tuo didesnė galimybė laimėti.
2.2.4. Tas pats dalyvis gali dalyvauti neribotą skaičių kartų.
2.2.5. Akcijos prizas – Shunga Carnal Pleasures Collection rinkinys ir nakvynė dviem asmenims “Argo” svečių namuose Mini Liukso klasės apartamentuose. Į nakvynės kainą įskaičiuoti pusryčiai ir rytinis apsilankymas SPA zonoje. Nakvynės kuponas galioja iki 2017.12.30, visomis savaitės dienomis (išskyrus valstybinių švenčių dienas).
2.2.6. Prizo laimėtojas bus išrinktas burtų keliu ir paskelbtas 2017-10-23 dieną, susisiekus asmeniškai. Laimėtojo asmens duomenys yra neskelbiami, paskelbiamas užsakymo numeris ir paštomatas į kurį buvo pristatytas prizą laimėjęs užsakymas.
2.2.7. Jeigu laimėtoju nepavyks sysisiekti telefonu arba el. paštu per dvi savaites nuo laimėtojų paskelbimo dienos, jo laimėjimas bus panaikintas.
2.2.8. Akcijoje negali dalyvauti UAB „Technet“ ir UAB „Omniva“ darbuotojai bei kiti subjektai, tiesiogiai ar netiesiogiai įdarbinti Organizatoriaus Akcijos rengimo metu, taip pat artimiausi šių asmenų šeimos nariai.

3.0.0. Pirkėjo pasirinkimas siųstis užsakymą į OMNIVA paštomatą yra laikoma dalyvio sutikimu dalyvauti Akcijoje. Dalyvaudamas šioje akcijoje, dalyvis leidžia Organizatoriui naudoti jo duomenis Akcijos vykdymo tikslais.
3.0.1. Kitais atvejais, nenumatytais šiose taisyklėse, Organizatorius gali priimti sprendimus, pagrįstus Lietuvos Respublikos įstatymais. Organizatorius pasilieka teisę keisti Taisykles arba nutraukti akciją apie pakeitimus iš anksto pranešęs interneto svetainėje www.romantika.lt.
3.0.2. Visus su Akcija susijusius klausimus galima siųsti el. paštu info@romantika.lt. Telefonas pasiteirauti – 8 700 41000, darbo dienomis nuo 09:00 iki 19:00 val.

3. Ginčų nagrinėjimo tvarka

3.1. Visus skundus susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su Prizo atsiėmimo ir/ar teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
3.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2017-10-24 dienos Organizatoriaus buveinės adresu.
3.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienų nuo skundo gavimo dienos.

4. Asmens duomenų apsauga

4.1. Asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius.
4.2. Akcijos metu jokio papildomi asmens duomenys nerenkami ir nesaugomi, lyginant su užsakymų vykdymu ne Akcijos metu.
4.3. Asmenys dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
4.4. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.

5. Atsakomybė

5.1. Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, įskaitant Akcijos prekių įsigijimą ir/ar Prizo gavimą/negavimą.
5.2. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius, taip pat, neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
5.3. Organizatorius neprisiima jokių garantinių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe ir/ar kitomis Prizų savybėmis.

6. Prizo atsiėmimas

6.1. Su Akcijos prizo laimėtujų bus susisiekta asmeniškai užsakyme nurodytu telefonu arba el. pašto adresu.

6.2. Akcijos prizas bus pristatytas į laimėtojo nurodytą Omnivą paštomatą.

7. Kitos sąlygos

7.1. Visi asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
7.2. turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti šias Taisykles ir/ar Prizų atsiėmimo tvarką. Apie Taisyklių ir/ar Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimus Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.romantika.lt.
7.3. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių gynimo įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
7.4. Prizai į pinigus ir/ar kitus daiktus nėra keičiami.Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio