Kategorijos
Informacija pirkėjui

Fleshlight Janice Griffith Eden Masturbatorius

Fleshlight Janice Griffith Eden Masturbatorius
Kaina:
79,98 €

Paruošta siuntimui

Pajuskite svaiginančius malonumus su masturbatoriumi „Janice Griffith Eden“ iš „Fleshlight“, kuris atkartoja seksualiosios filmų suaugusiems aktorės Janice Griffith vaginą. Iškilūs taškeliai, ruoželiai, gumbeliai, susiaurėjimai ir žiedai leis pakilti iki saldaus orgazmo.

arba užsakykite telefonu 
Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pagaminta Ispanijoje

Išsamiai apie masturbatorių Fleshlight Janice Griffith Eden

Masturbatorius „Janice Griffith Eden“ tiksliai atkartoja aktorės vaginą ir yra pirmasis karamelinės spalvos kanalas iš „Fleshlight“, kuris padovanos nepakartojamus pojūčius kiekvieno naudojimo metu.

Masturbatorius sukurtas taip, kad patirtumėte tikroviškus pojūčius – tokius, kuriuos justumėte tikro vaginalinio sekso metu. „Eden“ kanalas pasitinka siauru įėjimu, o toliau sekantys taškeliai, susiaurėjimai, žiedų užkardos ir apglėbiančių gumbelių apkabinimas sukurs tokius pojūčius, kuriuos galėtų sukurti tik pati Janice. Kaip ir kiti „Fleshlight“ masturbatoriai, „Janice Griffith Eden“ masturbatorius vyrams suteikia galimybę kontroliuoti įsiskverbimą. Šiek tiek pasukite apatinį dėklo dangtelį ir pajauskite skirtumą.

Masturbatoriaus mova pagaminta naudojant revoliucinę ir patentuotą „SuperSkin“ technologiją, kuri suteikia neįtikėtinai švelnų ir minkštą pojūtį. Mova greitai prisitaiko prie kūno temperatūros, panardinkite ją į šiltą vandenį, tada patepkite lubrikantu ir mėgaukitės itin tikrovišku įsiskverbimu.

Masturbatoriaus dizainas ištobulintas komfortiškam savęs tenkinimui, o diskretiškas dėklas, leidžia jo paskirtį laikyti paslaptyje. Į žibintuvėlį panaši forma leidžia jį patogiai suimti delne.

Apie Janice Griffith

Janice Griffith įkūnija jauną, seksualią, energija trykštančią moterį, apie kurią fantazuoja daugelis vyrų visame pasaulyje. Gimusi ir užaugusi Niujorke, ši gražuolė 2013 metais persikėlė gyventi į Los Andželą, kuriame pradėjo ir iki šiol tęsia savo karjerą, filmų suaugusiems industrijoje.

Ši mergina gali didžiuotis ne tik dailia figūra su natūraliomis krūtimis ar gražiu veidu, kuriais kaitina kraują iš ekranų, atlikdama autentiškas pozas, bet ir savo nuostabiu protu. Jauna ir talentinga aktorė yra viena iš iniciatorių, kurie kviečia ir siekia atkreipti dėmesį į sekso industrijos verslą ir skatina jo skaidrumą. Ji ir kompanijos „SpankChain“ įkūrėja, kuri padeda suaugusiųjų industrijai pritraukti dar daugiau galios „blockchain“ technologijos dėka.

Janice Griffith megavatinę šypseną galite išvysti „Brazzers“, „Mofos“, „Twistys“, „Babes“, „Reality Kings“, „BangBros“, „PornPros“, „Evil Angel“, „Jules Jordanׅ, „Vixen“, „Tushy“, „Penthouse“, „ATK“, „Girlsway“, „WebYoung Kink“, „Sweetheart Vids“, „Filly Films“, „Digital Playground“, „Wicked Pictures“ ir kituose garsiuose suaugusiųjų leidiniuose bei filmuose.

Janice Griffith remia seksualinio darbo dekriminalizaciją ir yra tvirta tarpkultūrinės lygybės gynėja. Ji mano, kad kiekvienas turi galimybę kalbėti, ir mes turime pareigą padėti kitiems. Kartu su šia aistra ji gyvena siekdama, kad pasaulis taptų geresne vieta, norėdama, kad kiekvienas jaustųsi mylimas ir vertas rūpestingumo.

Dabar ir Jūs galite patirti ką reiškia būti apglėbtam Janice Griffith. Jos tikroviška „Eden“ mova ne tik tobulai atvaizduoja aktorės vaginą, tačiau yra pirmoji, lengvą įdegio atspalvį turinti mova iš „Fleshlight“. Tegul Janice myli Jus!

Pagrindinės savybės

 • Originali Janice Griffith vaginos forma
 • Stimuliuojantis kanalo reljefas
 • Komplektacijoje – lubrikanto pakelis
 • Diskretiškoje pakuotėje

Produkto specifikacija

 • Skirta: vyrams
 • Ilgis: 25 cm
 • Skersmuo: 10 cm
 • Pagaminta iš: SuperSkin medžiagos
 • Spalva: šviesiai ruda
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Kanalas: eden
 • Imituoja: vaginą
 • Sukurta naudoti: daug kartų
 • Kilmės šalis: Ispanija
 • Gamintojas: Fleshlight International S.L.

Naudojimo instrukcija

Priežiūra: Po naudojimo ištraukti movą iš dėklo. Plauti movos išorę ir vidų šiltu tekančiu vandeniu ir sekso žaislams skirtu valikliu. Mova prieš dedant ją atgal į dėklą privalo būti visiškai išdžiūvusi. Siekant išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, rekomenduojama naudoti masturbatorių atnaujinančią pudrą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis