Kategorijos
Informacija pirkėjui

Tenga masturbatoriai

Tekančios saulės šalyje, Japonijoje, sukurta ir per daugiau nei dešimtmetį milijonų vyrų visame pasaulyje simpatijas užkariavusi Tenga džiugina ne tik išskirtiniu dizainu ir kokybe, bet ir itin diskretiška išvaizda, pelniusia daugybę tarptautinių apdovanojimų. Ne veltui šis ženklas dėl savo aukštos kokybės bei standartų sekso prekių industrijoje lyginamas su „Apple”. Japonų meistrų kuriama Tenga iš kitų kompanijų išsiskiria tuo, jog koncentruojasi į maksimaliausią malonumo siekį, žaisdami unikaliomis struktūrų variacijomis, priešingai nei kitos kompanijos, besistengiančios imituoti realias vaginas ar analines angas. Kompanija taip pat gamina lubrikantus, sukurtus naudoti specialiai su masturbatoriais. Tenga – juk tai taip lengva!

Šiuo metu kompanija siūlo keturių rūšių masturbatorius:

Tenga Vacuum puodeliai

Šio tipo masturbatoriai, besislepiantys diskretiškose, žaismingose pakuotėse, skiriasi ne tik intensyvumo bei gylio laipsniais, bet ir medžiagomis – jos gali būti minkštesnės, kietesnės, tokios, kokių norisi Jums. Jūs taip pat galėsite reguliuoti vakuumo intensyvumą ir mėgautis įtraukiančiais, jaudinančiais potyriais.

Flip Hole masturbatoriai

Lengvai valomi, daugkartinio naudojimo masturbatoriai yra itin patogūs naudoti. Iš minkštos, naujausių technologijų dėka sukurtos medžiagos pagaminti masturbatoriai sukurti taip, jog teiktų itin stiprų, jaudinantį malonumą.

3D serijos masturbatoriai

Elegantiškieji masturbatoriai, primenantys meno kūrinius, žavi išskirtiniais reljefais. Kiekvieno modelio raštas yra unikalus. Iš daugybės laužytų linijų, netaisyklingų, iškilių, grublėtų figūrų sukurtas paviršius apglėbia vyriškąjį pasididžiavimą ir dovanoja tobulą malonumą.

Tenga kiaušiniai

Mažo, žaismingo kiaušinio viduje slepiasi švelniai priglundantis ir apgaubiantis masturbatorius. Viduje esanti raštų struktūra – skirtinga, priklausomai nuo išsirinkto kiaušinio modelio. Šį mažą stebuklą su savimi galite turėti visur – lagamine, mašinoje, kišenėje...

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis