Tenga masturbatoriai

70 prekių

Tekančios saulės šalyje, Japonijoje, sukurta ir per daugiau nei dešimtmetį milijonų vyrų visame pasaulyje simpatijas užkariavusi Tenga džiugina ne tik išskirtiniu dizainu ir kokybe, bet ir itin diskretiška išvaizda, pelniusia daugybę tarptautinių apdovanojimų. Ne veltui šis ženklas dėl savo aukštos kokybės bei keliamų standartų sekso prekių industrijoje lyginamas su „Apple”. Japonų meistrų kuriami Tenga masturbatoriai iš kitų išsiskiria tuo, jog koncentruojasi į maksimaliausią malonumo siekį, žaisdami unikaliomis struktūrų variacijomis, priešingai nei kitos kompanijos, besistengiančios imituoti realias vaginas ar analines angas. Kompanija taip pat gamina lubrikantus, sukurtus naudoti specialiai su masturbatoriais. Tenga – juk tai taip lengva!

Šiuo metu kompanija siūlo penkių rūšių masturbatorius:

Tenga Vacuum puodeliai (Cup)

Cup tipo masturbatoriai, besislepiantys diskretiškose pakuotėse, vieni nuo kitų skiriasi ne tik stimuliacijos intensyvumo bei gylio laipsniais, dydžiais bet ir medžiagomis – jos gali būti minkštesnės, kietesnės, tokios, kokių norisi Jums. Galite rinktis ir puodelį su šaldančiu efektu.

Tenga Air-Tech serijos masturbatoriai

Air-Tech serijos masturbatoriai, nuo puodelio tipo žaisliukų skiriasi stipresne stimuliacija. Air-Flow technologija leidžia orui cirkuliuoti daugkartinio masturbatoriaus viduje – kiekvieno įsiskverbimo metu 5 kamerų stimuliuojantis kanalas prisipildo oru ir stimuliuoja dar stipriau.

Flip Hole masturbatoriai

Lengvai valomi, daugkartinio naudojimo masturbatoriai yra itin patogūs naudoti. Iš minkštos, naujausių technologijų dėka sukurtos medžiagos pagaminti masturbatoriai sukurti taip, jog teiktų itin stiprų, jaudinantį malonumą. Diskretiški iš išorės ir labai nuodėmingi viduje.

3D serijos masturbatoriai

Elegantiškieji masturbatoriai, primenantys meno kūrinius, žavi išskirtiniais reljefais. Kiekvieno modelio raštas yra unikalus. Iš daugybės laužytų linijų, netaisyklingų, iškilių, grublėtų figūrų sukurtas paviršius apglėbia vyriškąjį pasididžiavimą ir dovanoja tobulą malonumą.

Tenga kiaušiniai (Egg)

Mažo, žaismingo kiaušinio viduje slepiasi švelniai priglundantis ir penį apgaubiantis masturbatorius. Viduje esanti raštų struktūra – skirtinga, priklausomai nuo išsirinkto kiaušinio modelio. Šį mažą stebuklą su savimi galite turėti visur – lagamine, mašinoje, kišenėje...

Tenga Crysta serijos masturbatoriai

Futuristinio dizaino masturbatoriai pagaminti iš skaidraus elastomero, kuris pasižymi minkštumu ir nepaprastu elastingumu. Viduje esantys nelygumai leidžia patirti intensyvius pojūčius. Malonumą lengva valdyti suspaudžiant masturbatorių ranka. Lengvai prižiūrimi ir naudojami.

Tenga Flex serijos masturbatoriai

Novatoriški masturbatoriai sukuria visiškai naują masturbacijos patirtį. Unikalus jų dėklas yra lankstus, todėl jį galima sukti, spausti ar sugniaužti rankomis, o tai suteiks išskirtinį malonumą. Šie masturbatoriai turi ir svaiginančią vakuumo funkciją, valdomą itin paprastai.

Tenga Geo serijos masturbatoriai

Tai išskirtiniai masturbatoriai, įkvėpti gamtos ir geometrinių formų. Elastingi, meno kūrinius primenantys sekso žaislai sukurti ypatingam vyrų malonumui. Jaudinanti, iškili tekstūra bus intensyviai juntama masturbacijos metu. Tai itin diskretiški masturbatoriai, kurie nesukels įtarimų net ant naktinio stalelio.

Tenga masturbatorių kaina

Kompaktišką Tenga masturbatorių kiaušinėlį galite įsigyti neišleidę nei 10 €. Tenga puodeliai, priklausomai nuo modelio ir dydžio kainuoja nuo 10 iki 17 €. Tai nedidelė investiciją į savo malonumą. Daugkartiniai Air-Tech ir Flip Hole masturbatoriai yra brangesni, tačiau suteikia intensyvesnius pojūčius.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Serija
 1. 1
 2. 6
 3. 20
 4. 15
 5. 4
 6. 3
 7. 4
 8. 1
 9. 3
 10. 3
 11. 7
Prekės 3070

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis