Kategorijos
Informacija pirkėjui

Fleshlight Veronica Rodriguez Caliente Masturbatorius

Fleshlight Veronica Rodriguez Caliente Masturbatorius
Kaina:
79,98 €

Išparduota

Seksualioji, karšto lotynų kraujo Veronica Rodriguez kviečia pasinerti į audringą nuotykį kartu su jos vaginą tobulai atkartojančiu masturbatoriumi „Veronica Rodriguez Caliente“ iš „Fleshlight“. Intensyviai stimuliuojantys ruoželiai ir iškilimai sukurs nepakartojamą malonumą.

Išsamiai apie masturbatorių Fleshlight Veronica Rodriguez Caliente

Lotynų princesė Veronica Rodriguez žavi savo bronzine oda – sužinokite, kas už viso to slepiasi giliau. Masturbatorius idealiai atkartoja filmų suaugusiems žvaigždės lytines lūpas ir klitorį, todėl leiskite fantazijai sukurti Jūsų ir gražuolės tamsiaplaukės intymių žaidimų scenas.

Įsiskverbęs į masturbatorių patirsite unikalios, revoliucinės ir patentuotos „SuperSkin“ technologijos galią, kuri suteikia neįtikėtinai švelnų ir minkštą pojūtį. „Fleshlight“ masturbatoriaus 25,4 cm ilgio mova yra itin tikroviška ir sukurta tam, kad ne tik tobulai atkartotų vaginalinio sekso metu patiriamus pojūčius, bet suteiktų kaip niekada intensyvią stimuliaciją Jūsų peniui. Masturbatorius leidžia labai giliai įsiskverbti, o standus įėjimas apspaudžia penį. Movos viduje stimuliaciją sustiprina nauja „Caliente“ movos tekstūra, sudaryta iš įvairių dydžių gumbelių. Jei siekiate itin tikroviško sekso, panardinkite ją į šiltą vandenį, tada gausiai patepkite lubrikantu ir mėgaukitės slidžiu ir tikrovišku įsiskverbimu.

„Veronica Rodriguez Caliente“ mova, kaip ir kiti „Fleshlight“ masturbatoriai, įpakuota diskretiškoje pakuotėje. Į žibintą panašus dėklas leidžia jo paskirtį laikyti paslaptyje, kol Jūs būsite pasirengęs atsipalaiduoti. Reguliuojamas apatinis dangtelis leidžia keisti įsiskverbimo lygį.

Apie Veronica Rodriguez

Venesuelos filmų suaugusiems sensacija Veronica Rodriguez prisijungė prie „Fleshlight“ idėjos, nes nori priartėti prie savo fanų dar arčiau – ji trokšta, jog kiekvienas gerbėjas pajustų, ką reiškia būti jos viduje. Ne veltui jos zodiako ženklas yra Liūtas – ji mėgsta būti dėmesio centre ir visiems gerbėjams rodo ypatingą dėmesį.

Jos šeima – praktikuojantys katalikai, todėl žvaigždei nebuvo leidžiama bendrauti su berniukais. Dėl šios priežasties, pirmasis Veronicos bučinys buvo su mergaite. Vis dėlto, vėliau išsikrausčiusi į JAV ir pajutusi laisvę, ji visiškai savęs nebevaržė ir mėgavosi jaunyste.

Prieš tapdama filmų suaugusiems žvaigžde, Rodriguez dirbo prekybos centro pardavėja – nors ji daug dirbo, jai nepavyko susitaupyti pinigų studijoms koledže. Ieškodama kito darbo, ji tapo modeliu ir gavo pasiūlymą suvaidinti antraplanį vaidmenį, kuris, kaip vėliau išaiškėjo, buvo filmuojamas porno juostai. Galiausiai, porą kartų sudalyvavusi juostos filmavime, Rodriguez išreiškė norą pati tapti pagrindine aktore.

Veronica turi savo asmeninį tinklalapį, kuriame kelia įvairias intymias savo nuotraukas bei vaizdo įrašus, iš kurių, kai kurie filmuojami tiesiogiai. Tokiu būdu žvaigždė bendrauja su savo gerbėjais ir padaro tai, ko jie gražiai paprašo. Tinklalapyje taip pat galima rasti jos pačios kurtų filmų suaugusiems juostų, kuriose ji vaidina su kitomis žvaigždėmis. Negana to, ji turi gausų „Twitter“ paskyros sekėjų būrį – ten ji kelia nuotraukas iš atostogų arba filmų scenų užkulisius. Taip pat ją galima sekti „Instagram“ bei „Youtube“.

Pagrindinės savybės

 • Originali Veronica Rodriguez vaginos forma
 • Stimuliuojantis kanalo reljefas
 • Komplektacijoje - lubrikanto pakelis
 • Diskretiškoje pakuotėje

Produkto specifikacija

 • Skirta: moterims
 • Ilgis: 27 cm
 • Skersmuo: 10 cm
 • Pagaminta iš: SuperSkin medžiagos
 • Spalva: kūno spalvos
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Kanalas: caliente
 • Imituoja: vaginą
 • Kanalo ilgis: 25,4 cm
 • Sukurta naudoti: daug kartų
 • Kilmės šalis: Ispanija
 • Gamintojas: Fleshlight International S.L.

Naudojimo instrukcija

Priežiūra: Po naudojimo ištraukti movą iš dėklo. Plauti movos išorę ir vidų šiltu tekančiu vandeniu ir sekso žaislams skirtu valikliu. Mova prieš dedant ją atgal į dėklą privalo būti visiškai išdžiūvusi. Siekant išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, rekomenduojama naudoti masturbatorių atnaujinančią pudrą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis