Kategorijos
Informacija pirkėjui

Fleshlight Nina Hartley Masturbatorius

Fleshlight Nina Hartley Masturbatorius
Kaina:
75,98 €

Paruošta siuntimui

Masturbatorius „Nina Hartleyׅ“ iš „Fleshlight“ sukūrė patyrusios filmų suaugusiems aktorės, režisierės ir sekso pedagogės vaginos kopiją, kuri nukels Jus į orgazmo viršūnę vos per akimirką. Patirkite, ką reiškia seksu užsiiminėti su legendine, daugybę metų patirties turinčia filmų suaugusiems žvaigžde.

arba užsakykite telefonu 
Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pagaminta Ispanijoje

Išsamiai apie masturbatorių Fleshlight Nina Hartley

Masturbatorius „Nina Hartley“ išpildys svajones tų, kurie trokšta intensyvaus masažo, padedančio greitai pasiekti orgazmą. Palikite savo malonumą sekso pedagogės rankose, kurios ilgametė patirtis nenuvils Jūsų.

Masturbatorius tiksliai atkartoja aktorės lytines lūpas ir klitorį, o įspūdinga vidinė tekstūra žada pašėlusius, nuodėmės vertus nuotykius. Sekso žaislo kanalas yra padengtas iškiliais taškeliais ir ruoželiais, kurie sukurs tikrą vaginos teikiamą malonumą. Masturbatorius yra tinkamas didesnio nei vidutinio dydžio peniams, nes yra gan platus.

Įsiskverbęs į masturbatorių patirsite unikalios „SuperSkin“ technologijos galią. „Fleshlight“ masturbatoriaus movos ilgis yra 25 cm, itin tikroviška ir sukurta tam, kad ne tik tobulai atkartotų vaginalinio sekso metu patiriamus pojūčius, bet suteiktų dar intensyvesnius pojūčius. Masturbatorius leidžia labai giliai įsiskverbti, o standus įėjimas apspaudžia penį. Movos viduje stimuliaciją intensyvią sustiprins iškilūs ruoželiai bei taškeliai. Jei siekiate itin tikroviško sekso, panardinkite ją į šiltą vandenį, tada gausiai patepkite lubrikantu ir mėgaukitės slidžiu ir tikrovišku įsiskverbimu.

„Nina Hartley“ mova, kaip ir kiti „Fleshlight“ masturbatoriai, įpakuota diskretiškoje pakuotėje. Į žibintą panašus dėklas leidžia jo paskirtį laikyti paslaptyje, kol Jūs būsite pasirengęs atsipalaiduoti. Reguliuojamas apatinis dangtelis leidžia keisti įsiskverbimo lygį.

Apie Nina Hartley

Amerikiečių filmų suaugusiems žvaigždė, kuri perkopė 50 metų slenkstį, Nina Hartley yra viena iš labiausiai žinomų aktorių erotiniame versle. Per savo karjerą aktorė nusifilmavo daugiau nei 400 filmų suaugusiems. Savo kelią ji pradėjo kaip striptizo šokėja, o kiek vėliau nusifilmavo debiutiniame savo filme „Educating Nina“. Nina taip pat yra nusifilmavusi tokiuose žymiuose filmuose kaip „Boogie Nights“ ir „Bubbles Galore“.

2006 metais ji išleido pirmąją savo edukacinę knygą „Nina Hartlley‘s Guide to Total Sex“. Po savo karjeros kaip filmų suaugusiems žvaigždė, Nina pradėjo kurti edukacinius vaizdo įrašus apie seksą, įžanginius žaidimus, suvaržymo žaidimus ir analinį seksą.

Pagrindinės savybės

 • Originali Nina Hartley vaginos forma
 • Stimuliuojantis kanalo reljefas
 • Komplektacijoje - lubrikanto pakelis
 • Diskretiškoje pakuotėje

Produkto specifikacija

 • Skirta: moterims
 • Ilgis: 25 cm
 • Skersmuo: 8 cm
 • Spalva: kūno spalvos
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Kanalas: cougar
 • Imituoja: vaginą
 • Kanalo ilgis: 22 cm
 • Sukurta naudoti: daug kartų
 • Kilmės šalis: Ispanija
 • Gamintojas: Fleshlight International S.L.

Naudojimo instrukcija

Priežiūra: Po naudojimo ištraukti movą iš dėklo. Plauti movos išorę ir vidų šiltu tekančiu vandeniu ir sekso žaislams skirtu valikliu. Mova prieš dedant ją atgal į dėklą privalo būti visiškai išdžiūvusi. Siekant išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, rekomenduojama naudoti masturbatorių atnaujinančią pudrą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis