Masažo losjonai ir kremai

6 prekės

Siūlome paįvairinti savo intymias masažo sesijas ir išmėginti ne tik aliejus, tačiau ir masažui skirtus losjonus bei kremus. Šių produktų konsistencija yra tiršta, tačiau neriebi – jie greitai įsigeria į kūną, nepalieka lipnumo pojūčio ir dėl savo sudėtyje esančių natūralių ingredientų maitina bei drėkina odą. Kremai bei losjonai puikiai paįvairins masažo metu naudojamą aliejų ir suteiks naujų pojūčių. Išmėginkite šokolado, braškių vyno, kokosų bei kitų aromatų kremus ir losjonus – paverskite savo namus atsipalaidavimo ir intymių akimirkų karalyste.

Masažo losjonų ir kremų kainos

Masažui skirtų losjonų ir kremų kainos svyruoja priklausomai nuo pakuotės talpos. Mažesnės, 30 ml ar 40 ml pakuotės, kurios puikiai tiks išmėginti losjoną ar kremą pirmą kartą ir įsitikinti jo patikimumu, kainos prasideda nuo 9,98 €. Didesnės talpos, pavyzdžiui, 120 ml ar 200 ml pakuotėse esančių produktų, kurių pakaks ilgesniam laikui, kainos prasideda nuo 9,98 €. Išsirinkite labiausiai tinkančią priemonę ir pasinerkite į masažo malonumus.

Masažo losjonai ir kremai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt galėsite rinktis iš itin plataus, aukštos kokybės asortimento, kuris patenkins net išrankiausiųjų skonį. Žvilgtelėkite į siūlomą erotikos meno ekspertų Shunga prabangų ir elegantišką asortimentą arba rinkitės iš visame pasaulyje savo kokybe garsėjančių System JO gelių. Žinoma, verta paminėti ir visame pasaulyje žinomą Shunga. Į visiško poilsio oazę siūlo pasinerti ir gamintojas Exotiq, pristatydamas savo švelnių tekstūrų formules.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 3
  2. 2
  3. 1
Prekės 66

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis