Kategorijos
Informacija pirkėjui

Erotinis masažas

Erotinis masažas intriguoja, vilioja ir gundo, kuomet rankų pirštai, lūpos ar bet kuri kita kūno vieta slysta mylimojo kūnu, padengtu aromatingais aliejais. Aliejų dėka šis slydimas būna malonus, patogus ir leidžia atlikti masažą itin ilgai. Erotinio masažo aliejai ne tik suteikia ilgai išliekantį slydimo efektą – jie taip pat maitina, švelnina odą, o skirtingi aromatai žadina aistrą, kuria romantišką atmosferą ir maloniai glosto uoslės receptorius. Du nuogi kūnai, paskendę žvakių šviesoje ir blizgantys nuo aliejų – tai romantiškas, romantinio filmo sceną primenantis vaizdas, kurį galite sukurti ir savo namuose.

Prekių erotiniam masažui kainos

Erotiniam masažui skirtų priemonių kainos svyruoja nuo jų talpos. Didesnės, 200 ml pakuotės, kurių pakaks ilgam laikui ir masažo seansais galėsite mėgautis nevaržomi, kainuoja nuo 14.98 €. Tuo tarpu, mažesnes, 100 ml pakuotes galite įsigyti nuo 9.98 €. Jeigu erotinį masažą mėginsite atlikti pirmąjį kartą ir nesate tikri, kokio aliejaus norėtumėte, išmėginkite 50 ml talpos pakuotes, kainuojančias nuo 5.98 €.

Prekės erotiniam masažui Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt parduotuvėje galite rinktis iš įvairių skirtingų aromatų, odą švelninančių ir maitinančių masažo aliejų. Didelį šių prekių pasirinkimą siūlo Vokietijoje sukurtas prekės ženklas Magoon. Jo asortimente rasite įvairių dydžių pakuočių, skirtingų kvapų, erotiškomis nuotraukomis, keliančiomis aistrą, papuoštų buteliukų.

Prekių atitinkančių paiešką nėra.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis