Kategorijos
Informacija pirkėjui

System JO Actively Trying, 120 ml Vandens pagrindo lubrikantas

System JO Actively Trying, 120 ml Vandens pagrindo lubrikantas
Kaina:
16,98 €

Išparduota

Vandens pagrindo lubrikantas „Actively Trying“ iš „System JO“ turi optimizuotą pH, kuris sukuria spermai draugišką aplinką, todėl lubrikantas padės tiems, kurie planuoja vaikelį. Taip pat priemonė papildys natūralią drėgmę ir paskatins pastojimą.

Išsamiai apie vandens pagrindo lubrikantą System JO Actively Trying

Vandens pagrindo lubrikantas „Actively Trying“ – tai puiki drėkinanti priemonė, kurios terpė netrukdys spermatozoidams keliauti savo tikslo link, todėl ji skatina pastojimą.

Optimizuotas lubrikanto pH imituoja natūralią spermos šarminę terpę ir jos balansą bei vaisingą gimdos kaklelio gleivinę – tai leis Jo ir Jos skysčiams lengvai ir be trukdžių susimaišyti tarpusavyje. Tai palengvins spermos kelią savo tikslo link ir paskatins pastojimą. Pagerinkite intymųjį gyvenimą bei palengvinkite pastojimą vieno lubrikanto dėka!

Pagrindinės savybės

  • Sukuria spermai draugišką terpę
  • Skatina pastojimą
  • Papildo natūralią drėgmę

Produkto specifikacija

  • Skirta: moterims, vyrams, poroms
  • Talpa: 120 ml
  • Vartojimas: išorinis
  • Dozatorius: nėra
  • Kilmės šalis: JAV
  • Gamintojas: United Consortium Inc, Vokietija

Naudojimo instrukcija

Tepkite reikiamą lubrikanto kiekį ant odos arba norimo paviršiaus. Jei reikia, galima naudoti pakartotinai.

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ir gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai (1)

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Puiki prekė
Patogi pakuotė, pakankamas kiekis ir maloni tekstūra. Pirkau, gavau labai greitai ir net nustebau, kad už tokią kainą galiu gauti gerą priemonę intymiam gyvenimui.
Pirkau ir pirksiu 2019-01-07

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis