Kategorijos
Informacija pirkėjui

Swiss Navy Premium Anal, 29 ml Analinis silikono pagrindo lubrikantas

Swiss Navy Premium Anal, 29 ml Analinis silikono pagrindo lubrikantas
Kaina:
8,98 €

Išparduota

Analinis silikono pagrindo lubrikantas „Premium Anal“ veikia atpalaiduojančiai, dėl jame esančių gvazdikėlių, todėl padės mėgautis analiniu seksu be diskomforto. Lubrikantas užtikrins ilgai išliekantį slydimo efektą.

Išsamiai apie silikono pagrindo lubrikantą Swiss Navy Premium Anal

Jei norite pagyvinti savo intymų gyvenimą, tuomet rinkitės analinį silikono pagrindo lubrikantą „Premium Anal“ iš „Swiss Navy“.

Lubrikante esantys gvazdikėliai ir aukščiausios kokybės ingredientai veikia atpalaiduojančiai, todėl nejausite diskomforto, kuris dažnai jaučiamas analinio sekso metu. Lubrikantas „Premium Anal“ yra pagamintas silikono pagrindu, o tai reiškia, jog jis nesusigeria į odą ir jo poveikis išlieka ilgai, todėl puikiai tinka analiniam seksui tiek su partneriu, tiek naudojant sekso žaislus.

Pagrindinės savybės

  • Ilgai išliekantis slydimo efektas
  • Veikia atpalaiduojančiai
  • Su gvazdikėliais

Produkto specifikacija

  • Pagrindas: silikono
  • Tūris: 29.5 ml
  • Dozatorius: nėra
  • Kilmės šalis: JAV
  • Gamintojas: MDScience Lab LLC

Naudojimo instrukcija

Išspauskite reikiamą lubrikanto kiekį ir patepkite analinę sritį arba norimą paviršių. Jei reikia, galima naudoti pakartotinai.

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ir gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Daugiau analinių lubrikantų

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis