Kategorijos
Informacija pirkėjui
KIIROO

KIIROO

Amsterdamas jau seniai yra pelnęs inovatyvaus miesto vardą, todėl nieko keisto, jog stebuklingasis KIIROO 2013 m. buvo sukurtas būtent čia, naujausių technologijų ir jausmingos aistros susikirtimo vietoje. Pats didžiausias kompanijos tikslas – panaudojant visas šiuolaikinių technologijų galimybes, suburti žmones arčiau, nei bet kada ankščiau, vienas kito.

Kompanijos KIIROO sukurti įrenginiai peržengia tradicines sekso prekių ribas. KIIROO gaminiai bendrauja tarpusavyje, sukurdami unikalią, itin jausmingą patirtį. Pearl yra prabangus, moteriai skirtas G taško vibratorius. Onyx yra naujos kartos masturbatorius vyrams. Šie prietaisai gali būti naudojami atskirai ir kartu. Sujungti per internetinę KIIROO platformą, simuliuoja meilės aktą. KIIROO dėka, savo antrąją pusę pasiekti, bei kartu praleisti aistringą naktį, galėsite būdami bet kurioje pasaulio vietoje.

KIIROO suteikia galimybę jausti kitą žmogų ir tai yra visiškai nauja, virtuali patirtis, kuri pakeis dabartinę seksualinę patirtį negrįžtamai.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis