Kategorijos
Informacija pirkėjui
KEY

KEY by Jopen

Grožis. Funkcionalumas. Inovatyvumas. KEY by Jopen.

Kas daro KEY by Jopen kompanijos produktus išskirtiniais?

Visų pirma, KEY sekso žaislus lengva atskirti nuo kitų gaminių – išskirtinumo jiems suteikia speciali, dviejų, tos pačios spalvos, atspalvių kombinacija, sukurianti savotišką stiklo iliuziją. Antra, visi šios kompanijos sekso žaislai pažymėti aukščiausios kokybės, nerūdijančio plieno emblema. Ir trečia, visi produktai pagaminti iš ypač švelnaus, šilkinio silikono, su beveik nematomomis sujungimo linijomis.

Vibratoriai, mini vibratoriai, masažuokliai, penio žiedai ne tik džiugins subtiliomis, elegantiškomis formomis, bei subtiliomis, pastelinėmis spalvomis, bet ir itin galingomis, kelių programų bei intensyvumo lygių vibracijomis, bei tyliu, diskretišku veikimu. KEY by Jopen taip pat siūlo dailiosios lyties atstovėms išmėginti stebuklinguosius vaginalinius kamuoliukus, kurie ne tik suteiks malonumo meilės žaidimų įžangos metu, bet ir tiks intensyvioms Kėgelio sistemos treniruotėms.

Prabangūs, išskirtinio dizaino žaislai, supakuoti dovanoms skirtose dėžutėse, gali tapti puikia dovanos idėja visiems, vertinantiems grožį bei funkcionalumą.

Filtruoti
Kaina
-
Kategorija
  1. (4)
  2. (1)
  3. (5)
Spalva
  1. (4)
  2. (1)
  3. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis