Kategorijos
Informacija pirkėjui

SenseMax SenseTube VR Masturbatoriaus ir virtualios realybės akinių rinkinys

SenseMax SenseTube VR Masturbatoriaus ir virtualios realybės akinių rinkinys
Kaina:

Pastovi kaina: 189,98 €

Special Price 130,48 € Lyginant su kaina taikyta laikotarpiu nuo 2018-03-31 iki 2019-11-16

Išparduota

Masturbacijos ateitis jau yra čia! Kompanija „SenseMax“ sukūrė du produktus, kurie veikdami išvien sujungia virtualų pasaulį su realiais pojūčiais. Vibruojantis masturbatorius „SenseTube“ su judesio davikliais ir virtualios realybės akiniais „Sense VR“ yra tikra sekso žaislų, skirtų vyrams, revoliucija.

Išsamiai apie masturbatoriaus rinkinį SenseMax SenseTube SenseVR

Naujoji sekso žaislų karta iš „SenseMax“ – tai vibruojančio masturbatoriaus ir virtualios realybės akinių komplektas „SenseTube VR“. Nuo šiol riba tarp fantazijos ir realybės tampa itin gležna, kadangi naujausios technologijos sukuria galimybę inovatyvius sprendimus perkelti į Jūsų intymųjį pasaulį.

Rinkinį „SenseTube VR“ sudaro vibruojantis masturbatorius ir virtualios realybės akiniai. Šie nesudėtingai valdomi Jūsų išmaniuoju telefonu, įdiegtos specialios programėlės pagalba. Neverta abejoti, Jūsų seksualinės fantazijos ir solo žaidimų patirtis pasieks visiškai naują lygmenį.

Apie masturbatorių „SenseTube“

Masturbatorius „SenseTube“ sudarytas iš 3 dalių – iš juodo silikono pagamintas minkštas dėklas, balta, stimuliuojančios tekstūros mova ir turkio spalvos stovas. 18,5 cm ilgio dėklas leidžia įsiskverbti 16 cm. Tamprus, nelygios tekstūros kanalas yra 2,5 cm skersmens, tačiau gali išsitempti iki Jums tinkamo dydžio. Ovalo formos silikoninis dėklas, yra minkštas, todėl jį ne tik patogu suimti, taip pat galima ir suspausti, norint patirti dar stipresnę stimuliaciją. Dėklo apačioje esantis vožtuvas leidžia reguliuoti slėgį movos viduje. Kuomet jis uždarytas, į movą nepatenka oras ir frikcijų metu susidaręs vakuumas imituoja oralinį seksą. Atidarius vožtuvą galima mėgautis švelnesne stimuliacija. Masturbatoriaus komplekte esantis stovas yra sukurtas patogiam jo laikymui. Po naudojimo ištraukite movą, ją išplaukite nusausinkite ir įdėkite atgal į dėklą. Užmauta ant stovo, mova nepraras formos, o stovo apačioje esančios angos leis jai vėdintis.

Nors „SenseTube“ galima naudoti ir įprastai, tačiau masturbacija bus kur kas intensyvesnė, jei bus įjungiama vibraciją. 5 vibracijos programos ir 18 intensyvumo lygių neleis nuobodžiauti. Masturbatoriuje yra vibracijos užrakinimo funkcija, kuri užtikrina, jog jis neišsijungs pačiu netinkamiausiu momentu.

Masturbatorius įkraunamas magnetine USB jungtimi, kurią rasite jo komplekte. Įkrautas per 2 valandas, jis veiks net iki 2,5 valandos.

Apie virtualios realybės akinius „Sense VR“

Akiniai „Sense VR“ suteiks progą išbandyti „SenseMax“ interaktyvius produktus. Tai beribių galimybių erdvė, kurioje į filmus, skirtus suaugusiems, galėsite pažvelgti kitu kampu, o kartu pasitelkus masturbatorių „SenseTube“ ne vieną filmą ir sukurti. Universalaus dydžio akiniai vidinėje dalyje yra paminkštinti, tad nesukels nepatogumų nešiojant juos net ir ilgesnį laiką. Į akinius galite įstatyti mobilųjį telefoną, kurio ekrano įstrižainė yra nuo 4,7 colių iki 5,7 colių. Telefonas neišslys iš akinių net Jums judant, nes jis prispaudžiamas lipniais siurbtukais.

Akiniai yra sukurti specialiai „SenseMax“ virtualiai erdvei – juos nešiodami galėsite žiūrėti filmus panoraminiu, HD kokybės vaizdu. Judėkite, apsidairykite, pakeiskite žiūrėjimo kampą, nes akiniai suteikia galimybę mėgautis 360° laipsnių virtualios realybės patirtimi.

Apie masturbatoriaus ir virtualios realybės akinių rinkinį „SenseTube VR“

Norint pasinerti į „Sense EcoSystem“ visapusišką malonumą, reikalinga turėti 3 daiktus – masturbatorių, akinius ir išmanųjį telefoną. Visų pirma, į savo išmanųjį telefoną turite atsisiųsti bei įdiegti programėlę „Sense Lovers“. Ši nemokama programėlė veikia su Android ir iOS operacinėmis sistemomis. Norint patekti į virtualią erdvę, reikia susikurti paskyrą. Tai padaryti itin paprasta – tereikia turėti veikiantį el. pašto adresą ir sugalvoti slaptažodį. Bluetooth technologijos dėka sujunkite masturbatorių su telefonu ir pirmyn!

Prisijungus prie sistemos galite rinktis iš 2 rūšių vaizdo įrašų – realių filmų, sukuriančių iliuziją, jog Jūs dalyvaujate veiksme, ir 3D animuotų filmų, kurių eigą kontroliuojate Jūs patys. Masturbatorius „SenseTube“ judesio jutiklių dėka fiksuoja frikcijas ir naudojantis specialia „Sense Lovers“ programėle bei užsidėjus „Sense VR“ akinius galite sukurti savo pornografinį filmą, kadangi Jūsų judesius atkartos per akinius matoma pora. Nuspaudus ir palaikius mygtuką „MAX“, jie pakeis sekso pozą, o jei mygtuką tik spustelėsite, leisite jiems pasiekti orgazmą, kurį derinsite su savuoju. Mygtukas „O“ pakeis Jūsų matymo kampą.

„SenseTube VR“ suteiks Jums galimybę žengti į savo fantazijas.

Pagrindinės savybės

 • Minkštas, suspaudžiamas dėklas
 • Stimuliuojanti movos tekstūra
 • Užrakinimo funkcija
 • Nemokama programėlė
 • Panoraminis 360° vaizdas
 • Intensyvi vibracija

Produkto specifikacija

 • Skirta: vyrams
 • Ilgis: 18,5 cm
 • Naudojamas ilgis: 16 cm
 • Skersmuo: 2,5 cm
 • Pagaminta iš: silikono, gumos (TPE)
 • Spalva: juoda
 • Vibracija: 18 intensyvumo lygių
 • Vibracijos programos: 5
 • Vibracijos stiprumas: kintantis
 • Valdymas: mygtukais, programėle
 • Maitinimas: įkraunamas
 • Įkroviklio tipas: USB jungtimi
 • Naudojimo laikas: 2,5 val.
 • Įkrovimo laikas: 2 val.
 • Atsparumas vandeniui: atsparus vandeniui masturbatorius
 • Kanalas: SenseTube
 • Sukurta naudoti: daug kartų
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Garantija: 12 mėnesių
 • Kilmės šalis: Kinija
 • Gamintojas: SenseMax Technology Ltd.

Naudojimo instrukcija

Įjungti/Didinti vibracijos intensyvumą: Spausti „+“.

Mažinti vibracijos intensyvumą: Spausti „-“.

Keisti vibracijos programą: Spausti „O“.

Išjungti: Paspausti ir 3 sekundes palaikyti „-“.

Atrakinti/Užrakinti: Vienu metu paspausti ir palaikyti „+“ ir „-“.

Valdymas programėle:

Atsisiųsti ir įdiegti „Sense Lovers“ programėlę į išmanųjį įrenginį ir sekti programėlės instrukcijomis.

Programėlė suderinama su iOS (10 ar naujesnė) ir Android (4.3 ar naujesnė) operacinėmis sistemomis bei Bluetooth 4.0 ar naujesne versija.

Priežiūra: Po naudojimo ištraukti movą iš dėklo. Plauti movos išorę ir vidų šiltu tekančiu vandeniu ir sekso žaislams skirtu valikliu. Mova prieš dedant ją atgal į dėklą privalo būti visiškai išdžiūvusi. Siekant išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, rekomenduojama naudoti masturbatorių atnaujinančią pudrą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Daugiau išmaniųjų sekso žaislų vyrams

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis