Kategorijos
Informacija pirkėjui

Pjur Superhero Strong, 20 ml Ejakuliaciją nutolinantis purškalas

Populiaru
Pjur Superhero Strong, 20 ml Ejakuliaciją nutolinantis purškalas
Kaina:
23,98 €

Paruošta siuntimui

Ejakuliaciją nutolinantis purškalas „Superhero Strong“ iš „Pjur“, dėl savo sudėtyje esančio imbiero ekstrakto, natūraliai nutolins ejakuliaciją, tačiau nesukels visiškos odos nejautros – tai užtikrins efektyvią stimuliaciją ir ilgesnius meilės žaidimus.

arba užsakykite telefonu 
Greitas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pagaminta Vokietijoje

Išsamiai apie ejakuliaciją nutolinantį purškalą Pjur Superhero Strong

Purškalas „Superhero Strong“ yra sukurtas taip, jog natūraliai nutolintų ejakuliaciją ir prailgintų intymius meilės žaidimus. Unikalioje purškalo sudėtyje yra imbiero ekstrakto, kuris sumažina odos jautrumą tik tiek, kiek yra būtina nutolinti ejakuliaciją – tai reiškia, jog jis nesukels visiškos odos nejautros ir leis mėgautis efektyvia, jaudinančia stimuliacija.

„Pjur“ – tai daugiau nei 20 metų patirties sukaupusi, vokiška kokybe pasižyminti kompanija. Produktų gamyboje „Pjur“ naudoja tik gryniausius, patikimiausius ir saugiausius ingredientus, kurie užtikrina aukščiausią kokybę.

Pagrindinės savybės

 • Nutolina ejakuliaciją
 • Prailgina meilės žaidimus
 • Su imbiero ekstraktu

Produkto specifikacija

 • Skirta: vyrams
 • Talpa: 20 ml
 • Vartojimas: išorinis
 • Tipas: purškalas
 • Dozatorius: nėra
 • Atidarius galioja: 6 mėnesius
 • Kilmės šalis: Vokietija
 • Gamintojas: Pjur Group Luxembourg S.A., Liuksemburgas

Naudojimo instrukcija

Nukreipkite dozatorių į penį ir paspauskite 2-4 kartus, kad padengtų visą penio paviršių. Palaukite kelias sekundes, kol pradėsite jausti poveikį.

Laikykite kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ar naminiams gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai (4)

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

„Superinis“
Mano vyrui tikrai jis patiko ir pasiteisino išlaikant ilgesnius žaidimus.
audrute13 2020-07-21
Geros kokybės
Jaučiasi lengvas vėsos pojūtis, tačiau nenušaldo tiek, kad nieko, ar mažai ką jaustum, tikrai atitolina „pabaigą“, ir malonumas lieka toks pats. Nei aš, nei moteris nepajutome jokių alerginių reakcijų. Taip pat atrodo gan taupus, ilgam užteks, ketinu dar karta įsigyti, kai pritrūksiu.
Luuk 2020-06-26
Very nice!!! Labai geras
„I was a bit sceptical about this stuff, because have a bad experience before. But it really works. You are in full control of the process and it gives a lot of pleasure. Thanks for recommending this thing. I will definitely try something else from this manufacturer.“ Apie tokius produktus kaip šis galvojau skeptiškai, kadangi prieš tai turėjau negerą patirtį. Tačiau tu kontroliuoji visą procesą ir jauti visą malonumą. Ačiū, kad rekomendavote šį produktą. Aš tikrai išbandysiu ir kitus šio gamintojo produktus.
Rocco:-) 2020-06-04
Veiksmingas
Tikrai vertas išbandyti daiktas. Veikia gan gerai ir nenušaldo taip, kad paskui nieko nejauti. Geriau nepagailėti pinigų ir nusipirkti tikrai veikiantį daiktą.
Remigijus 2016-12-11

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis