Kategorijos
Informacija pirkėjui

Kūno dažai ir pudros

Kūno dažai, valgomi kūno geliai bei ragaujama kūno pudra – tai priemonės, kurios puikiai tinka poros įžanginiams žaidimams bei tiems, kurie nori paįvairinti intymų gyvenimą. Tepdami šio tipo priemones ant odos, galite piešti meilės piešinius, rašyti žodžius, virpinti antrosios pusės odą kiekvienu potėpiu, o galiausiai – savo šedevrą bučiuoti, ragauti ir laižyti tiesiai nuo mylimojo (-osios) kūno! Mėgaukitės įvairiais skoniais – šokolado, braškių, klevų sirupo, medaus ir begale kitų. Šie skoniai žadins aistrą, kurstys geismą ir įžiebs meilę.

Kūno dažų kainos

Kūno dažų kainos priklauso nuo pakuotės dydžio bei gamintojo. Dideles pakuotes, kurios leis mėgautis intymiais žaidimais ilgesnį laiką, kainuoja nuo 32,98 €. Tuo tarpu, jei dažus norite išmėginti pirmąjį kartą, rinkitės mažesnes, 50 g – 60 g pakuotės, kurios kainuoja nuo 12,98 €. Išmėginkite kūno dažus ar kitas priemones su skoniais ir išsirinkite savo mėgstamiausius.

Kūno dažai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt rasite aistrą kurstančių, kvapnių ir itin skanių kūno dažų, kurie leis paįvairinti įžanginius žaidimus. Itin aistringus, maloniai kvepiančius ir elegantiškus kūno dažus poroms siūlo erotikos meno ekspertai Shunga. Puikų kokybės ir kainos santykį taip pat siūlo Bijoux Indiscrets.

Prekių atitinkančių paiešką nėra.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis