Menstruacinės taurelės

Menstruacinė taurelė – tai saugi, gamtai draugiška, ekologiška ir patikima priemonė, pakeičianti įprastus tamponus ar įklotus. Šis produktas makšties viduje gali išbūti iki 8 ar net 12 valandų ir padeda jaustis švariai, gaiviai ir saugiai visomis dienomis. Su menstruacine taurele galėsite sportuoti, mankštintis, maudytis baseine ar jūroje, todėl tai ne tik patogus, bet ir itin ekonomiškas, ilgaamžis produktas.

Menstruacinių taurelių kaina

Menstruacinių taurelių kaina priklauso nuo jų dizaino ir gamintojo. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti taurelių rinkinius nuo 14,98 € iki 39,98 €. Jums nebereikės kiekvieną mėnesį rūpintis įklotais ar tamponais, tereikės kiekvieną kartą po naudojimo išplauti taurelę su šiltu vandeniu ir muilu, ir bent kartą į mėnesį išvirinti.

Menstruacinės taurelės Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Menstruacinės taurelės yra paprastai įstatomos, nejaučiamos viduje ir visiškai nepastebimos, todėl tai puiki alternatyva įprastoms higienos priemonėms. Gausų dizaino ir spalvų pasirinkimą siūlo Satisfyer, kuris itin didelį dėmesį skiria moterų poreikiams patenkinti. Modernumu ir išskirtiniu dizainu pasižymi ir Jimmyjane gaminiai. Siūlome išmėginti išskirtinės kokybės produktus iš Fun Factory ir Satisfyer, kurie siūlo įvairaus dydžio talpos taureles, kad patenkintų individualius kiekvienos moters poreikius.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis