Kategorijos
Informacija pirkėjui

Hot Original, 150 ml Bealkoholis valiklis

-11%
Verta dėmesio
Hot Original, 150 ml Bealkoholis valiklis
Kaina:

Pastovi kaina: 18,98 €

Special Price 16,98 € Lyginant su kaina taikyta laikotarpiu nuo 2019-11-25 iki 2019-12-11

Išparduota

Jei miegamajame mėgstate eksperimentuoti, savo stalčiuje tikrai turite erotinių žaisliukų. Purškiamas valiklis „Hot Original“ ne tik palaikys švarą, bet ir apsaugos Jus nuo galimų bakterijų ir infekcijų. Valiklis yra bekvapis, jo sudėtyje nėra alkoholio, jis tinka visų rūšių erotiniams žaislams.

Išsamiai apie bealkoholį valiklį Hot Original

Švara ir higiena yra labai svarbus punktas, susijęs su erotiniais žaislais. Visi erotinių prekių gamintojai rekomenduoja juos nuvalyti, tiek prieš pirmąjį naudojimą, tiek po kiekvieno panaudojimo.

Purškiamas valiklis „Hot Original“ yra bekvapis, jo sudėtyje nėra alkoholio. Tai universalus valiklis, kuris švelniai nuvalys lateksą, silikoną, stiklą, gumą, plastiką ir metalą. Jis veikia antibakteriškai, taigi ne tik apsaugo Jus nuo galimų infekcijų, bet ir nepažeisdamas žaislų paviršiaus, prailgina jų naudojimo laiką.

Patogus, purškiamas aplikatorius leidžia valiklį patogiai dozuoti.

Pagrindinės savybės

  • Bekvapis
  • Sudėtyje nėra alkoholio
  • Naikina bakterijas ir grybelius
  • Tinka visoms medžiagoms

Produkto specifikacija

  • Talpa: 150 ml
  • Aromatas: nėra
  • Tipas: purškalas
  • Kilmės šalis: Austrija
  • Gamintojas: HOT Products (UK) Ltd, Didžioji Britanija

Naudojimo instrukcija

Užpurkškite valiklio ant paviršiaus ir palaukite bent 30 sekundžių. Tuomet valiklio likučius nuvalykite arba nuplaukite vandeniu. 1 ml valiklio (1 paspaudimas) yra veiksmingas 5 cm² paviršiui.

Laikykite kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ar naminiams gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Daugiau bealkoholių žaislų valiklių

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis