Kategorijos
Informacija pirkėjui

Gumos ir latekso priežiūra

Įspūdingieji latekso drabužiai ir aksesuarai ne tik kaitina kraują, bet ir reikalauja ypatingos priežiūros. Jeigu norite, jog iš latekso ir gumos pagaminti drabužiai ir aksesuarai nesuskilinėtų, netrūkinėtų ir toliau džiugintų Jus spindesiu, būtina naudoti būtent šioms medžiagoms skirtas priemones. Taip pat siūlome pudras ir purškalus, kurie palengvina latekso drabužių apsirengimą.

Priemonių lateksui ir gumai kaina

Iš latekso pagaminti drabužiai, aksesuarai ir sekso žaislai kainuoja nemažai, tad juos tinkamai prižiūrėti tikrai verta. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti priežiūros kosmetikos nuo 7.98 €. Šiek tiek brangesni, apie 15 € kainuojantys produktai pasižymi aukštesne kokybe ir yra didesnės talpos buteliukuose, tad jų ir užtenka ilgesniam laikui.

Priemonės lateksui ir gumai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Priežiūros priemonės valo, dezinfekuoja ir suteikia blizgesio iš latekso ir gumos pagamintiems drabužiams ir aksesuarams. Taip pat galime pasiūlyti ir gaminių, padedančių apsirengti drabužius, pagamintus iš latekso. LateX ir Pjur latekso ir gumos priežiūros kosmetika Jūsų seksualiam įvaizdžiui.

Filtruoti
Kaina
-
Gamintojas
  1. (2)
  2. (2)
  3. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis