Kategorijos
Informacija pirkėjui

Boo Neutral, 150 ml Žaislų valiklis

Boo Neutral, 150 ml Žaislų valiklis
Kaina:
6,98 €

Išparduota

Žaislų valiklis „Neutral“ iš „Boo“ skirtas nuvalyti bakterijos nuo sekso žaislų ir apsaugoti juos nuo infekcijų. Nepažeidžia paviršiaus.

Išsamiai apie žaislų valiklį Boo Neutral

„Boo“ erotinių žaislų valiklių linija – tai geriausią kainos ir kokybės santykį užtikrinančios priemonės, kurios padės palaikyti sekso žaislų higieną.

Žaislų valiklis „Neutral“ padės lengvai ir paprastai atsikratyti bakterijų nuo Jūsų sekso žaislų ir apsaugos juos nuo galimų infekcijų, nepažeidžiant jų paviršiaus. Su purškiamu dozatoriumi, todėl jį bus paprasta naudoti.

Pagrindinės savybės

  • Antibakterinis
  • Nepažeidžia paviršiaus
  • Su dozatoriumi

Produkto specifikacija

  • Talpa: 150 ml
  • Tipas: purškalas
  • Kilmės šalis: Olandija
  • Gamintojas: Tonga BV, 4571 LR Axel

Naudojimo instrukcija

Jei žaislas veikia su elementais, prieš valymą juos išimkite. Užpurkškite valiklio ant švarios šluostės ar servetėlės ir valykite ja žaislo paviršių. Venkite drėgmės patekimo į elementų skyrių. Rekomenduojama naudoti reguliariai.

Laikykite kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ar naminiams gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis